900 TL'ye kadar kasa önerisi

Bütçe
900

Hocam görüntü elbet önemli de sağdan soldan uzay mekiği gibi ışık saçmasını istemiyorum kasanın sadece. Bilgisayar başındayken gözlük kullanıyorum. RGB'li yanıp sönen, ışıklı mışıklı bir parça olunca gözlük camımın yanından gözüme yansıyor. Flash yemiş gibi oluyorum vallahi

Be Quiet fan olarak bunları düşünmüştüm 2 adet. Pure wings 3 ile 2 arasında çok fark ise ve 3.yü önerecekseniz direk Viper alayım çünkü Wings 3 modelinin tanesi en az 180 TL

Silent Wings sessiz olur ama performans olarak Akasa çok daha iyi.

Dediğim gibi ışığın şiddet, rengi, efekti gibi şeyler ayarlanır ona göre tercih yapmayın.

Aman hocam ya, Gideyim alayım şu sarı viperlardan 2 tane. Baktım alttaki stok siyah fan çok göze batıyor, o zaman gidip onu da değiştiririm artık çok tutulursam asimetriye.

Işığın şiddeti, rengi zaten ayarlanıyor da hocam adamlar RGB'yi daha ucuza satmıyorlar ki işte. Öyle bir avantaj varsa zaten RGB alırım direk. Kapatırım sonra RGB'leri ne olacak. Firmalar en az 200 ışıklandırma parası alıyorlar resmen RGB'lerde.

Misal; p400a'nın alttaki rgb modeli arkasında egzoz fanıyla geliyor olsa hiç düşünmeden alırdım bunu.

Zaten ön tarafa 2 adet takabilirsiniz önde olan bir fanı egzoz olarak yukarı takın.

Ön taraf 2x14cm veya 3x12cm destekliyor. Viper alırsam 2 tane 12cm alıp stok olanın üstüne takarım ikisini de muhtemelen.

Şöyle atayım:

Artık Phanteks P400A ile 2 adet Akasa Viper S-Flow 140 MM hayırlı olsun diyelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…