900 TL'ye kadar kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Cozef
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 381
Bunu almayı düşünüyorum ama Rampage alırsam daha ucuza da var. Rampage'ye çok olumlu bakmıyorum söylentiler yüzünden. Önerisi olan yardımcı olura sevinirim.

Rampage RM-K50 RGB 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ses kalitesi ve mikrofon kalitesi olarak daha güzel bir kulaklık bulamazsın bufiyata bence rampage tercihi daha mantıklı

Rampage RM-K50 RGB 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ses kalitesi ve mikrofon kalitesi olarak daha güzel bir kulaklık bulamazsın bufiyata bence Rampage tercihi daha mantıklı.

Kullanıyorsanız eğer kulak ağrısı yapıyor mu veya dip ses var mı ve ne kadardır kullanıyorsunuz.
Çok fazla olumsuz yorum var Rampage hakkında ve bu fiyat olumlu düşündürmüyor.

Gamenote H2002p var her şeyi güzel ama kafamın üstünü ağrıtıyor.

Zaten onu düşünüyorum ama ben hangi kulak üstü takarsam kulaklarımı ağrıtıyor.

Kullanıyorsanız eğer kulak ağrısı yapıyor mu veya dip ses var mı ve ne kadardır kullanıyorsunuz.
Çok fazla olumsuz yorum var Rampage hakkında ve bu fiyat olumlu düşündürmüyor.

Zaten onu düşünüyorum ama ben hangi kulak üstü takarsam kulaklarımı ağrıtıyor.

Hocam kullanıyorum kulaklıkta esneme payı mevcut yüksek saatler oynasanız bile ağırtmıyor fakat ilk aldığınızda belirli bir alışma süreci var kulağınıza bilginiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı