900 TL'ye Nitro 5 AN515-43 notebooka SSD önerisi

Bütçe
900tl

erdmx44

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Acer Nitro 5 AN515-43 model laptopa sahibim. (Parça Numarası: NH.Q5XEY.00C). Ürünün içinde gelen 512 GB bir SSD var. Depolama yetersiz geldiği için ayrıca bir SSD taktırmak istiyorum. Kasanın üzerinde Dual M.2 Support + One HDD Slot yazıyor. Anladığım kadarıyla 3 tane slot kısmı var.

Mevcut SSD'yi fotoğraf ile paylaştım. Özellikle bu ürün için NVMe M.2 SSD Ddaha hızlı diye biliyorum.) takabilir miyim? Takamazsam SATA SSD oluyor sanırım, onu HDD yerine takabilir miyim? Pek anlamadığım için yanlış ifade etmiş olabilirim. Duruma göre 1 TB SSD önerilerinizi sunarsanız sevinirim, bütçe maksimum 900 TL. Mevcut SSD'yi fotoğraf ile paylaştım. Desteklerinizi bekliyorum, şimdiden herkese teşekkürler.

Dosya Ekleri

• ssd.png
    ssd.png
    50,8 KB · Görüntüleme: 122
Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım M.2 slotunuz dolu. SATA SSD önerisi alacaksınız yani.
Bende bilmiyorum ondan sordum.Takılı SSD fotoğrafta ne yapmam gerek diye konu açtım. Teşekkürler.

Teşekkürler, merak ettiğim şu ürünü beğendim alsam takabilirmiyim kendi ssdmi çıkarmadan Sandisk Ultra 3D 1TB 2400MB-1950MB/s NVMe M.2 SSD SDSSDH3N-1T00-G25 Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Laptop'ta başka M.2 slotu var mı ki? Ek olarak attığınız modeli pek beğenmiyorum, içinde önbellek yok. Benim attığım her türlü daha mantıklı. Şimdi diyecekseniz 2400/1950 MB okuma yazma hızı diye, onun SATA'lardan neredeyse hiçbir farkı yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptop'ta başka M.2 slotu var mı ki? Ek olarak attığınız modeli pek beğenmiyorum, içinde önbellek yok. Benim attığım her türlü daha mantıklı. Şimdi diyecekseniz 2400/1950 MB okuma yazma hızı diye, onun SATA'lardan neredeyse hiçbir farkı yok. Beğendiğim bir model değil yani.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşte asıl sorum konudaki gibi ekstra m.2 slot varmı bende bilmiyorum.Laptopun üstünde yazıyor ama riske girmek istemiyorum. Dediğiniz ürünü dikkate alacağım teşekkürler. Çok üst düzey kullanıcı değilim birkaç oyun, günlük kullanım ve hafıza sorunu gidermek için. HDD almak istemedigimden dediğiniz model iyi olur ozaman. Ama bilen varsa ekstra M.2 slotu varsa söylerse sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı