9000₺ Gaming laptop önerisi

Arda Demirkıran

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Selamlar. Başlıktaki gibi Max 9000TL Gaming laptop bakıyorum. Monster'lar ilgimi çekiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Monster pek önermiyorum. Genelde sorunlu parçalar kullanıyolar ve malzeme kalitesi pek iyi değil. Monster laptoplarda sıkıntı yaşayan çok kişi var forumda.
Bu ikisinden ilk olanı öneriyorum ekran kartı daha performanslı. Hem aynı ramdan birtane alıp 16gb ram yükseltirsin.

8 GB RAM yetersiz olacağını düşünüyorum.

Hocam 2dk bekleyin hemen buluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. 9000 lira gibi bir fiyata ben Monster Abra A5 v16.6.1'i önerebilirim. Aynısını değil ama yine Monster marka dizüstü kullanan bir arkkadaşım vardı memnun yani. Seviyor.

Merhabalar. 9000 lira gibi bir fiyata ben Monster Abra A5 v16.6.1'i önerebilirim. Aynısını değil ama yine Monster marka dizüstü kullanan bir arkkadaşım vardı memnun yani. Seviyor.

Hocam Monster'lara iyi diyen de var kötü diyen de.

• 9. Nesil Intel® Core™ i5 9300H
  • FreeDOS
  • NVIDIA® GeForce® GTX 1650 4GB GDDR5 128 Bit
  • 15.6" FHD IPS LED Ekran
  • 32GB DDR4 2666
  • 1TB HDD + 120GB M2 SSD
  • casper.com.tr/ozellestir?code=G770.9300-D1H0X&id=1170 bu linke gidin bu özellikleri ekleyin 10,500 den indirimde 8 747 ye geliyor
32 gb ram bilgisayarı yormaz işlemci baya yeterli zaten gtx 1650 yükse seviye ekran kartı yeter sana oyunlarda 1080p ekran ile rahat rahat oynarsın

Dostum 1000 TL gibi bir oynama yapabilir misin?

Buyurun hocam.

Güzel gibi duruyor ancak işlemcisi 1 seri düşük ve ekranı 60Hz aynı fiyata 120 Hz ve 10.nesil alınabiliyor. RAM'e çok fazla yüklenilmiş.
Ay.

Buyurun hocam.

Güzel gibi duruyor ancak işlemcisi 1 seri düşük ve ekranı 60Hz aynı fiyata 120 Hz ve 10.nesil alınabiliyor. RAM'e çok fazla yüklenilmiş.

Aynı zamanda 1650 Ti var galiba o fiyata %10 daha fazla performans veriyor.

Hocam tamam bir öneride bulundum para sizde zaten
Alacak sizsiniz biz önerimizi yapalım da siz istediğinizi beğenin alın

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…