9000 TL bandında hangi telefonu önerirsiniz?

Bütçe
9000

MeteKağan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimdeki telefon çok sorunlu olduğu için aileme telefon aldıracağım ve bana başlıkta gördüğünüz gibi 9000 lira gibi bir bütçe verildi daha çok Instagram ve YouTube kullanıyorum ama oyun olarak da PES ve TFT gibi telefonu yorabilecek oyunlar oynuyorum. Farkındayım biraz karışık yazdım ama yardımcı olursanız sevinirim.

Knk söyliyim ama 9k ya adam gibi telefon bulman zor keşke bütçeyi biraz artırabilsen çünkü uzun ömürlü bir telefon almış olmazsın ama önereyim
bu telefon iyi gibi gözüküyor birde
şuan kullandığımdan bir önceki telefon bu güzeldir pes vs bende oynuyorum tft de çok kasma olmuyor düşük grafik oynarsan ekranıda gayet geniş

Bende A24'e bakıyordum şimdi iyi gibi videosunu falan izledim galiba A24 alacağım ama biraz daha bakacağım tabii önerilere hala açığım.

Knk söyliyim ama 9k ya adam gibi telefon bulman zor keşke bütçeyi biraz artırabilsen çünkü uzun ömürlü bir telefon almış olmazsın ama önereyim
bu telefon iyi gibi gözüküyor birde
şuan kullandığımdan bir önceki telefon bu güzeldir pes vs bende oynuyorum tft de çok kasma olmuyor düşük grafik oynarsan ekranıda gayet geniş
Kardeşim sen bir daha telefon önerme, olur mu? İkisi de asla alınmaz bu bütçeye. Eksiklerini söylemeye gerek bile duymuyorum bu bütçe için rezil cihazlar hepsi.

@MeteKağan @JakerT4 hocamın Infinix Note 30 haricindeki tüm önerilerine bakabilirsiniz o bütçede.

M23 hakkında ne düşünüyosun?
Kesinlikle alınmaz. Bu paraya TFT LCD ekranlı cihazı ne yapacaksınız?

Bende A24'e bakıyordum şimdi iyi gibi videosunu falan izledim galiba A24 alacağım ama biraz daha bakacağım tabii önerilere hala açığım.
A24'ü kız kardeşim kullanıyor, oldukça iyi diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı