9000 TL hazır sistem önerisi

Kasa ve PSU vasat hocam. İnventus konusunu ise bilmiyorum. Ama bütçeniz 9000 ise iyi donanıma sahip bir sistem önermek biraz zor olacak. Ama önerebilecek arkadaşlar illaki vardır.

O zaman şu an aldığım sistemden devam edeyim ileride ekran kartı takarım. Bir şey daha soracağım ViewSonic VX2418C alınır mı?

Peki 9000 TL'ye hazır sistem önerebilir misiniz?

Pek öneremem ben yalnızca 12100F, R5 5500 ile RX 6600 içeren sistemlerin 11K seviyesinde satıldığını biliyorum bunun yalnızca 2K ucuz olması komik geliyor çünkü arada 2 kata yakın performans farkı var.

Şahsen gider ikinci elde yanında düzgün bir işlemcisi olan RX 6600, RTX 2060, 1660 Super vb. ekran kartlı bir sistem alır geçerim. Örnek;

Pek öneremem ben yalnızca 12100F, R5 5500 ile RX 6600 içeren sistemlerin 11k seviyesinde satıldığını biliyorum bunun yalnızca 2K ucuz olması komik geliyor çünkü arada 2 kata yakın performans farkı var.

Şahsen gider ikinci elde yanında düzgün bir işlemcisi olan RX 6600, RTX 2060, 1660 Super vb. ekran kartlı bir sistem alır geçerim. Örnek;

Şu anlık vazgeçtim elimdeki sistemi ileride ekran kartı takarak güncellemeyi düşünüyorum hepinize yardımınız için teşekkür ederim iyi akşamlar.

Şu anlık vazgeçtim elimdeki sistemi ileride ekran kartı takarak güncellemeyi düşünüyorum hepinize yardımınız için teşekkür ederim iyi akşamlar.

En güzeli. 3K daha verip o sistemi alacağına 5K verip bunu tepesine koyarsın bitti gitti. Güzel bir APU sistemin var kalsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı