9000 TL monitör önerisi

Hocam hangi monitörün renk kalitesi malzeme kalitesi ve seriliği daha iyidir.
Hocam şimdi gigabyte'ı eliyorum çünkü çok ölü pixsel çıkıyor monitörde. Renk kalitesi olarak AOC daha iyi hatta AOC'da hoparlör var msi'da yok bence AOC al gitsin :)

Hocam bazıları AOC malzeme kalitesi kötü Game Booster ile aynı malzemeyi kullanıyor her yeri plastik falan demişti bir de siz hangi monitörü kullanıyorsunuz.
Hocam AOC ile game Booster aynı malzemeyi kullanmıyor.

Uzun ömürlü beni üzmeyecek bir monitör düşünüyorum.
AOC daha iyi ve daha uzun ömürlü bence onu alın üzmez :)

Hocam bazıları AOC malzeme kalitesi kötü Game booster ile aynı malzemeyi kullanıyor her yeri plastik falan demişti bir de siz hangi monitörü kullanıyorsunuz.

Uzun ömürlü beni üzmeyecek bir monitör düşünüyorum.

Gigabyte G24F-2 kullanıyorum. Olu pikseli var...

Onun harici guzel ama AOC olani alabileceksem ne MSI, ne Gigabyte, her şey AOC icin.

Gigabyte G24F-2 kullanıyorum. Olu pikseli var...

Onun harici guzel ama AOC olani alabileceksem ne MSI, ne Gigabyte, her şey AOC icin.

AOC'ta ekran kartım için FreeSync premium kullanabilir miyim 165 Hz'de bir de hocam DP mi daha iyi HDMI mı?

Bence bütçenin 5000 TL'siyle G24F-2 veya 4800 TL'siyle G2412 al, kalan bütçeye de 2. el 6600 XT veya 6650 XT al. Çünkü RX 590'ın yanına 9K'lik monitör almak mantıksız.

Hocam bilgisayarımı aslında yükseltmeyi düşünüyorum yavaş yavaş. Bir de hocam AMD yerine NVIDIA almak istiyorum çünkü AMD yazılımında falan sorun yaşadım zamanında.

Geri
Yukarı