9000 TL sadece kasa önerisi

Bütçe
9000
Teşekkür ederim, fakat sitenin adını ilk defa duydum. Güvenilir midir? Satış sonrası desteği nasıldır? Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

YouTube'ye "GameGaraj güvenilir mi?" Yazarak bakabilirsiniz. Ayrıca PC hocası TV'nin bazı hazır sistemleri yer alıyor. Donanım haber röportaj yapmıştı, ona bakabilirsiniz. Müşterilerin de deneyimleri çıkıyor. Bence güvenilir gibi.
Edit: Technopat'ın GameGaraj'ın laptopunun incelemesi var, güvenilir bence.
Bu sistemide almanız daha mantıklı olur, R5 3600'den daha fazla oyun performansı veren bir işlemcisi var, ayrıca R5 3500X 6C/6T bu işlemci ise 6C/12T.

Son düzenleme:
YouTube'ye "GameGaraj güvenilir mi?" Yazarak bakabilirsiniz. Ayrıca PC hocası TV'nin bazı hazır sistemleri yer alıyor. Donanım haber röportaj yapmıştı, ona bakabilirsiniz. Müşterilerin de deneyimleri çıkıyor. Bence güvenilir gibi.
Edit: Technopat'ın GameGaraj'ın laptopunun incelemesi var, güvenilir bence.
Bu sistemide almanız daha mantıklı olur, R5 3600'den daha fazla oyun performansı veren bir işlemcisi var, ayrıca R5 3500X 6C/6T bu işlemci ise 6C/12T.
İlgi, alaka ve önerileriniz için teşekkür ederim. İnceleyeceğim ve araştıracağım

Sistem 1 ve Sistem 2 Bu tarz hazır sistemlerde önerebileceğiniz başka bir şey var mıdır peki? Ben bu ikisini bulmuştum belki özelleştirip ortaya daha güzel bir sistem çıkarabilirsiniz. Yardımcı olabilecek var mıdır?

Sistem 1 ve Sistem 2 bu tarz hazır sistemlerde önerebileceğiniz başka bir şey var mıdır peki? Ben bu ikisini bulmuştum belki özelleştirip ortaya daha güzel bir sistem çıkarabilirsiniz. Yardımcı olabilecek var mıdır?

RTX 3060 Ti 2080S'den daha iyiyken 2060 Super tercih etmek ne kadar mantıklı?

RTX 3060 Ti 2080S'den daha iyiyken 2060 Super tercih etmek ne kadar mantıklı?
Monitörüm 2k olmadığından dolayı darboğaz yaşarsın gibi bir terimle karşılaştım, her ne kadar ne olduğunu bilmesem de olumsuz olduğu aşikar :D O yüzden farklı seçeneklere de bakmak istedim. Yanlış yolda mıyım? Yani açıkçası bu kadar para verip ortaya kötü bir şey çıkmasından endişe ediyorum.

Monitörüm 2K olmadığından dolayı darboğaz yaşarsın gibi bir terimle karşılaştım, her ne kadar ne olduğunu bilmesem de olumsuz olduğu aşikar :D o yüzden farklı seçeneklere de bakmak istedim. Yanlış yolda mıyım? Yani açıkçası bu kadar para verip ortaya kötü bir şey çıkmasından endişe ediyorum.

Vallahi bende testleri olmadığından i5 10400F ile darboğaz yapar yapmaz bir şey demek istemiyorum :/
Bir süre darboğazla kullanıp monitörünüzü satıp 2. elden 2K 144 HZ monitör almak mantıklı olurdu aslında. Tabi buna ne dersiniz bilmem. Görüşünüzü bekliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı