9000TL'ye kadar koltuk önerisi

Dostum 4 yıldır Dağ Ofis - Berlin modelini kullanıyorum. Gözün kapalı al derim. Hem dayanıklı hem rahat. Kesinlikle tavsiye ederim.

Zio almanı tavsiye ederim. @DMN dediği gibi XL ve yarasa mekanizma seçmen yeterli. Kilon çok yoksa yarasa mekanizma olmasa da olur. Ben Trendyol üzerinden satın aldım. Oldukça memnunum XL modelinden. 180 cm 80Kg'ım. Süngeri kimine göre sert gelebilir ancak bana göre gayet iyi gelebilir. İçine oturup gömüldüğün bir sünger değil ancak rahat. Yumuşak oturum istersen ekstradan visco oturak pedi de alabilirsin. Ofis sandalyesinden buna geçtim ve inanılmaz rahat diyebilirim ona göre. Sırt kısmını yatırıp bilgisayardan dizi/film izlemek de oldukça keyifli oluyor, rahat ettiriyor.

Destek konusunda ilgilenilmiyor diyenler olmuş ancak böyle bir durumla karşılaşmadım. Koltuk geldiğinden beri neredeyse 10 gün uğraştırdı yalan yok. Benim şansızlığıma belki bilemiyorum. Yarasa mekanizması sorunlu gelmişti. Tilt modunun kilidi çalışmıyordu. Koltuk sürekli sallanıyordu. Daha sonrasında desteğe yazdım ve hemen yeni bir mekanizma gönderimi yaptılar. Ertesi gün kapımdaydı. O mekanizmanın da kargoda sanırım plastiği kırılmıştı. Onun yerine yeni bir mekanizma daha yolladılar ve şu an için bir sıkıntı yok. Koltukta bir sıkıntı olursa (eğrilik vs. gibi) eve ücretsiz servis de gönderiyorlar tamiri için. Ben gayet memnun kaldım desteğinden. Gönül isterdi hiç sorunsuz bir şekilde koltuğu kullanabilmek ama sorunu çözene kadar destekte bir eksik görmedim. Çözüm odaklı olduklarını söylebilirim.

Satın Aldığım Trendyol Linki taksitli almayı düşünürseniz peşin fiyatına 6 taksit oluyor. Bu yüzden Trendyol'u tercih ettim. Ayrıca ayak uzatması vs. de mevcut. Kendi sitesindeki özelleştirmeye göre daha uyguna geliyor buradan. Premium kumaş tercih etmeyecekseniz Trendyol'dan tavsiye ederim. Mağaza ismi farklı olsa da bizzat kendi Trendyol mağazaları.

Geri
Yukarı