900TL Bluetooth ANC Kulaklık Tavsiyesi

violinist

Hectopat
Daha fazla  
900-1000 TL'ye kadar Bluetooth kulaklık arıyorum. Kafamda fırsat kollayıp beats Studio 3 almak vardı fakat yine de danışmak istedim. Benim için ses yalıtımı önemli. Metroda otobüste kullanacağım için dışarıdan ses almaması ve yüksek sesle dinlediğim için dışarı ses vermemesi çok önemli. Ses kalitesi bundan sonra gelir. Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony WH-CH700N öneririm. İnternette 700 TL'ye bulunuyor. Yapay Zeka Gürültü Engelleme özelliğine sahip. Kendim mağazada deneyimlemiştim. Kulaklığın pedleri kulağımı tam olarak içine almıştı. Gürültü Engelleme özelliği üst modeli WH-XB900N'e göre mükemmel değil ama giriş seviyesi için ideal. Ses kalitesi olarak baslar ve tizler tam yerinde. Ses yüksekliği olarak tatmin edecektir. Bütçeniz 1500 TL'ye çıkabilirse Sony WH-XB900N modelini tavsiye ederim.

Sony WH-CH700N öneririm. İnternette 700 TL'ye bulunuyor. Yapay Zeka Gürültü Engelleme özelliğine sahip. Kendim mağazada deneyimlemiştim. Kulaklığın pedleri kulağımı tam olarak içine almıştı. Gürültü Engelleme özelliği üst modeli WH-XB900N'e göre mükemmel değil ama giriş seviyesi için ideal. Ses kalitesi olarak baslar ve tizler tam yerinde. Ses yüksekliği olarak tatmin edecektir. Bütçeniz 1500 TL'ye çıkabilirse Sony WH-XB900N modelini tavsiye ederim.
Yardımın için teşekkürler. Bahsettiğin cihazın ses yalıtımı nasıldır studio 3 e kıyasla aradaki 300 tl yi vermeye değmez mi ?

Yardımın için teşekkürler. Bahsettiğin cihazın ses yalıtımı nasıldır studio 3 e kıyasla aradaki 300 tl yi vermeye değmez mi ?
Cihazın ses yalıtımını başarılı buldum ben. Studio 3'ü internette 1500 TL'den ucuza bulamadım. Arada 800 TL fark var. Studio 3'ün ses yalıtımını deneyimleyememiştim. Kulaklığın pedleri parçalanmıştı ve kulaklığı takmak istememiştim. Tam olarak bir şey diyemem. Aralarında 300 TL fark olan Solo 3 modeli. Onuda önermiyorum. Bence bizzat mağaza da deneyimleyip almalısınız. Eğer deneyimleme şansınız yoksa CH700N modeli sizi üzmeyecektir. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Dışarıya ses vermemesi, 35 saat pil ömrü, NFC, aptX hd codec bulunmasıyla tam fiyat performans ürünü. Fazla para vermeye gerek yok bence. 😃

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı