90x40 vs 40x30 mouse pad

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Piyasada gördüğüm kadarıyla 90x40 çok mouse pad var. 90x40 mousepadlerin, 40x30 gibi boyuttaki mousepadlere karşı artıları ve eksilerini bilen varsa söyleyebilir mi? İyi günler.

Klavyenizi de üstüne koyabildiğinizden klavyenizin bir kenarı yukarıda bir kısmı aşağıda kalmıyor. Özellikle küçük bir klavye kullanıyorsan benim gibi, Razer Huntsman TKL kullanıyorum, mouse için kullanabileceğin çok büyük bir alan kalıyor. Ayrıca masa genel olarak çok daha iyi gözüküyor.

Özellikle düşük DPI ile oynayanlar için büyük mousepad çok güzel bir şey. 40x30cm olanda 30cm yükseklik düşük DPI ile oynuyorsan ve PUBG gibi dikey olarak mouse’u çok fazla çekmen gereken oyunlar oynuyorsan yetmeyebilir. Ben 40x40 mousepad kullanıyorum ama yetmiyor. CS GO’da 800DPI, 1 oyun içi sensitivity ile oynuyorum. 90x40 daha mantıklı bence.

Arkadaşlar merhaba. Piyasada gördüğüm kadarıyla 90x40 çok mouse pad var. 90x40 mousepadlerin, 40x30 gibi boyuttaki mousepadlere karşı artıları ve eksilerini bilen varsa söyleyebilir mi? İyi günler.

Kullanım alanı olarak avantajı oluyorlar, klavye ile birlikte mouse tek bir alan üzerinde duruyor. Dezavantaj diyebileceğim tek şey taşıma konusunda oluyor. Large bir mouse pad taşımak açık bir şekilde XXL bir mouse pad taşımaktan daha kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı