920M ve i5-6200U sistemde MTA'da düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, MTA oynarken herhangi bir freeroam serverda FPS değerim 30-15 arası dolaşıyor. Diğer kullanıcılara sorduğumda bir problem yaşamadıklarını söylüyorlar. Serverla alakası yok diyorlar. Sürücülerim güncel. Windows 10 kullanıyorum. Oyunu ekran kartıyla açmak üzere optimize ettim. Ama sorun aynı. Ne yapabilirim?

İşlemci Intel(r) Core(tm) i5-6200U CPU @ 2.30GHz 2.40 GHz.
Takılı RAM 6,00 GB (kullanılabilir: 5,87 GB)
Ekran kartı NVIDIA GeForce 920M 2 GB.

Merhabalar, MTA oynarken herhangi bir freeroam serverda FPS değerim 30-15 arası dolaşıyor. Diğer kullanıcılara sorduğumda bir problem yaşamadıklarını söylüyorlar. Serverla alakası yok diyorlar. Sürücülerim güncel. Windows 10 kullanıyorum. Oyunu ekran kartıyla açmak üzere optimize ettim. Ama sorun aynı. Ne yapabilirim?

İşlemci Intel(r) Core(tm) i5-6200U CPU @ 2.30GHz 2.40 GHz.
Takılı RAM 6,00 GB (kullanılabilir: 5,87 GB)
Ekran kartı NVIDIA GeForce 920M 2 GB.
Girdiğin sunucuya göre değişir, eğer HQ skin ve araçlarla ve map yoğunluklu sunucuysa normaldir, bende 940 MX 4 gb var 12 GB ram bende bazı sunucularda belirli yerlerde 20-30'a kadar düşüyorum, boş bir sunucuya girip yüksek fps alıyorsan bil ki sunucudan kaynaklıdır değilse bir bilgisayarcıya götürmeni tavsiye ederim, çok ısınıyorsa termal macunlarını yeniletmen de gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı