920MX sistem Sekiro oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Steam üzerinden sistem gereksinimlerine baktım. Ama daha önce beni bu olay çok üzdüğü için size soracağım. Intel i5-7200U 920MX 8 GB RAM özellikler ile oynayabilir miyim? Oynasam kaç FPS oynarım*

Merhaba, Steam üzerinden sistem gereksinimlerine baktım. Ama daha önce beni bu olay çok üzdüğü için size soracağım. Intel i5-7200U 920MX 8 GB RAM özellikler ile oynayabilir miyim? Oynasam kaç FPS oynarım*
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyrun hocam testi.

Hocam adam gibi akıcı şekilde oynayamazsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Buyrun hocam testi.
Sistem üzerine video yükü bindiği için olabilir mi? Yoksa ek bir aygıttan mı video çekilmiş. Çünkü bu şekilde kusasım geldi. :D
Hocam adam gibi akıcı şekilde oynayamazsınız.
Yıllar sonra bir oyunu oynayasım gelir ve sonuç. Hüsran!

bende de 920 mx var ram de sıkıntı ekran kartı da

Peki ekran kartımı değiştirmem sonucu nasıl etkileyecektir? Mesela 60 FPS akıcı için ne yapmam gerek? Harici olarak ekran kartı takılıyor ya onlardan bahsediyorum. :D

Geri
Yukarı