920MX sisteme zaman geçirmelik ve zevkli oyun önerisi

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba iyi günler.
Yakın zamanda yaylaya gideceğim yayla da 1 haftadan fazla kalacağım. Yayla da zaman geçirmek için oynayabileceğim zevkli oyun önerisi yapabilir misiniz? Düşük sistemli ve düşük boyutulu(3-4 GB) olur ise daha iyi olur şimdiden teşekkür ederim.
920MX.
4 GB RAM.
i5 4288u CPU.

Bully oynamadıysan tavsiye ederim.

Oyun çok sorunlu hocam. Sorundan dolayı hiç sıcak yaklaşmadım.

Ekledim bakacağım. Teşekkürler.
@Humbel GTA V var ama 60 GB GTA V orta ayarlarda oynayabilirsin ve çok zevkli oyun.

GTA V evet çok iyi bir oyun ama boyutu ve benim sistemim karşılamıyor maalesef. Hala oynamak nasip olmadı. :/

Dead Cells ve Mount and Blade: Warband oynayabilirsiniz.

Dead Cells'i ekledim. Warband'ı 200 saatten fazla oynamışımdır bırakalı 3-4 ay oldu. Oyun listemi güncelleyeyim ben, buraya da atarım belki bazı arkadaşlara yardımcı olur.
@Humbel hocam ben 2 GB RAM Pentium E5700 ve 512 MB ekran kartıyla GTA V oynayanı gördüm. Ayrıyaten Bandicam ile video çekerken.

Yakında nasip olursa yeni sistemimde o zevki yaşarım. Şimdi riske girip indirmeye kalksam 104 GB oyun benim net hızıyla 52 saatte iner ama yolculuk yarın.
@Humbel hocam ben 2 GB RAM Pentium E5700 ve 512 MB ekran kartıyla GTA V oynayanı gördüm. Ayrıyaten Bandicam ile video çekerken.

Spec Ops veya Skyrim düşünüyordum ama Skyrim'e verecek 45TL'm yok maalesef :(

Geri
Yukarı