930M ve i5 6200U Sisteme Oyun Önerisi

RsRasim

Decapat
Screenshot_5.jpg

Arkadaşlar merhaba, sahip olduğum sistemin özellikleri konu başlığında ve eklediğim görseldeki gibi.

Kendi adıma yoğun bir 5 aylık dönemden çıktım, rahatlamak adına sistemime göre güzel oyun tavsiyelerine ihtiyacım var.
Genelde oyun oynayacağım zaman CS:GO, CS 1.6, Metin2 PvP, Travian, Football Manager serisi, Warband oynarım ama bu oyunlar dışında tür fark etmeksizin oyun tavsiyelerinize açığım.
Bugün Valorant oynadım, güzeldi. Call of Duty: Modern Warfare 2 oynayacağım birazdan mesela, GTA ve NFS serisinin beğenilen hikayeli oyunlarına da bakabilirim.
LOLA-DOTA 2 sevmiyorum. FIFA-PES serilerini de oynadım lakin bir süre sonra canım sıkılıyor.
Rocket League oynuyordum, güzel oyun ama beni sarmamıştı bıraktım.
WarFrame çok detaylı geldiğinden sevmemiştim keza birçok strateji oyununu da aşırı detay olduğundan ilerlemeden çoğunu oynamadan bıraktım.
PUBG kasıyordu, PUBG LITE kasmadan rahat şekilde oynuyordum ama onu da bir kenara koydum artık, başka bir şey oyun zevki arıyorum.
Black Squad biraz oynamışlığım vardır ama şu an tekrar girip zevkle oynamam.
Büyük MMORPG oyunlarını da (örnek vermek gerekirse Newerwinter-Albion-Black Desert Online gibi oyunları es geçtim, çocukluğumun Metin 2 PvP'leri daha zevkli geldi.

Konumu uzun tuttuğum için üzgünüm, tavsiye verecek arkadaşlara biraz oyun geçmişimden bahsetmek istedim, her türlü oyun kategorisinden tavsiyelerinize açığım, şimdiden teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı