9500 GT Sistem Oyunlarda Kasma Sorunu

Joschka

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
ATSO GSL/Resim
Nvidia 9500 gt 1 gb, 2 gb ram, intel pentium dual core 2.2 ghz külüstür sistemimde 3 oyunu test ettim. Dishonored gayet akıcı, fifa 14 de öyle hadi. Battlefield 4 arada takılıyor. Pek de sorun değil ama 2 saat önce fifa 14 ve battlefield 4'ü 30 fps ye yakın oynayabiliyordum rahat bi şekilde oynayabiliyordum ama şu an sadece o ikisi çok fazla takılıyor ve kasıyor. Anlamadığım dishonored neden hala akıcı ?Oyunları tekrar düzgünce silip kurdum yine aynı. Bu iki oyun neden fazla kasıyor, nedeni ne olabilir ? Önerilerinizi bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
9500 GT'den çok bir şey beklemeyin. O sistemin değişme vakti gelmiş. İşletim sisteminiz nedir? Sürücü 341.44 mü? Oyunlar orjinal mi?

Sürücüm son sürüm evet neyse düzelttim ya da kafasına göre düzeldi, benim ekran kartı değişik bişi seviyorum aslında Bazen kasacağı tutar oyun oynatmaz bazen tahminimin üzerinde performans verir. 1024x768,low ve çözünürlük skalasını 85 yaptığımda nadiren takılma ile 15-30 fps arası oyunu bitirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…