9500 GT Sistem Oyunlarda Kasma Sorunu

Joschka

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
ATSO GSL/Resim
Nvidia 9500 gt 1 gb, 2 gb ram, intel pentium dual core 2.2 ghz külüstür sistemimde 3 oyunu test ettim. Dishonored gayet akıcı, fifa 14 de öyle hadi. Battlefield 4 arada takılıyor. Pek de sorun değil ama 2 saat önce fifa 14 ve battlefield 4'ü 30 fps ye yakın oynayabiliyordum rahat bi şekilde oynayabiliyordum ama şu an sadece o ikisi çok fazla takılıyor ve kasıyor. Anlamadığım dishonored neden hala akıcı ?Oyunları tekrar düzgünce silip kurdum yine aynı. Bu iki oyun neden fazla kasıyor, nedeni ne olabilir ? Önerilerinizi bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüm son sürüm evet neyse düzelttim ya da kafasına göre düzeldi, benim ekran kartı değişik bişi seviyorum aslında :D Bazen kasacağı tutar oyun oynatmaz bazen tahminimin üzerinde performans verir. 1024x768,low ve çözünürlük skalasını 85 yaptığımda nadiren takılma ile 15-30 fps arası oyunu bitirdim :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı