9500 TL Sistem Toplama

2K ultra grafik 144hz, 2080 sınırdır bilginiz olsun, umarım en iyi sistemi toplarsınız ve memnun kalırsınız.

Cl değerleri fark edilmez bile.
Neden buna bu kadar takıyorsunuz?

Kusura bakmayında tek kanal CL 18 RAM takıp PSU 860TL veriyorsunuz depolama alanını da 240GB toplamayı bilmiyorsanız mesaj yazmayın. Konu sahibinin aklını karıştırmayın.

Teşekkürler, güzel olmuş. RX 5700 XT'nin özel modelleri beklenebilir bence de. Şu sistemi gördüm;

İyi gibi duruyor.

İşlemci ve anakart beklediğim gibi değil ama en azından 2080 var.

Hocam Linkteki bilgisayarda tek kanal 16GB var mantıklı değil, Kingston SSD 480GB benim eklediğim Samsung ve 1TB. Bazı özellikleri elde etmek için bazı şeylerden feragat etmek gerek, ben RTX 2080 istediğin için öyle yaptım. İstersen R7 3700X ve RX 5700XT bir sistem daha toplayayım?

Çift kanal olmayaşını kaçırmışım gözden. Kingston kaliteli bir marka ancak toplama bilgisayarlarda biraz sırıtıyor. Samsung bir tık daha önde tabii ki. R7 3700X piyasada yok stoklarda gözükmüyor, şimdilik bekliyoruz hocam ilginize çok teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…