9500 TL'ye ASUS TUF laptop alınır mı?

Hocam bana kalırsa 9500 TL gibi bir paradan bahsediyoruz riske atmaya değmez sonra başına iş alırdın illa alırsın hakkını ama bence boşuna uğraşma.

Olabilir hocam ben tedbir amaçlı dedim.
@Sepit
@TheworstD32132
Hocalarım yazdım yaşadıklarımı sadece saçma saçma gülücük atıp geçmişsiniz işiniz dırf kobulara girip bilip bilmeden sinir edici emojiler atıp gitmek sanırım bepenmediysen saçma komuşmuşsun diyebilirisn boş boş emoji atmanıza gerek yok burada yaşadığım sorunları anlatıyorum.

ASUS TUF Gaming F15 FX506HE-HN011 kullanıyorum, Warzone low ayarlada oynarken 78 dereceyi geçmedi gayet serin bilgisayar.

ASUS TUF Gaming F15 FX506HE-HN011 kullanıyorum, Warzone low ayarlada oynarken 78 dereceyi geçmedi gayet serin bilgisayar.
Nereden aldınız acaba hangi satıcıdan? Ben de bu modeli alacak gibi duruyorum ama kalbimden geçen tuf dash serisi :(
ASUS TUF Gaming F15 FX506HE-HN011 kullanıyorum, Warzone low ayarlada oynarken 78 dereceyi geçmedi
Normal dolaşımda pil kac saat gidiyor

ASUS TUF Gaming F15 FX506HE-HN011 kullanıyorum, Warzone Low ayarlada oynarken 78 dereceyi geçmedi gayet serin bilgisayar.

Bende ASUS TUF kullabıyorum Valorant oynarken işlemci aşırı ısınıyor dedim ekran kartı serin dedim + olarak aynı kasamı bilmiyorum ama laptopun alt kasası yarım delikli ve sıcak bakır tel anakartın tam yanında.
ASUS TUF Gaming F15 FX506HE-HN011 kullanıyorum, Warzone Low ayarlada oynarken 78 dereceyi geçmedi gayet serin bilgisayar.

Ve ben kendi kasam laptop modelinin kasasıyka benzediği için dedin ve sadece yazımda ısınmaya mı takıldın zaten i5'in Ryzen 5'den daha serin çalılır demitin.

Bende ASUS TUF kullabıyorum Valorant oynarken işlemci aşırı ısınıyor dedim ekran kartı serin dedim + olarak aynı kasamı bilmiyorum ama laptopun alt kasası yarım delikli ve sıcak bakır tel anakartın tam yanında.

Ve ben kendi kasam laptop modelinin kasasıyka benzediği için dedin ve sadece yazımda ısınmaya mı takıldın zaten i5'in Ryzen 5'den daha serin çalılır demitin.
Türkçe meali var mı?

Geri
Yukarı