9600 GT sistem ETS 2 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 8.1

Witty

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM:16
SSD: Apacer AS2280P4
EKRAN KARTI: GEFORCE RTX 3060
ANAKART: H610M S2H DDR4
İŞLEMCİ: 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F, 3300 Mhz
RAM
2
Ekran kartı
9600 GT
İşlemci
Amd Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+
Merhaba, sistemimi aşağıya yazacağım fakat ilk önce ETS 2 sistem gereksinimleri diye arattığımda çıkan şey:
Minimum sistem gereksinimleri;
  • İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7/8
  • İşlemci: Dual Core CPU 2.4 GHz.
  • Bellek: 2 GB RAM.
  • 256 MB'dan fazla grafik kartı GeForce 7600 GT-class veya daha üst seviye olmalı.
  • Boş alan: 4 GB HDD kullanılabilir alan.
  • DirectX: 10.
  • Ses: Direct-X uyumlu ses kartı.

10 sene önceki gereksinim onlar. İşlemcini bilmiyorum ama ekran kartın düşük ayarda yeter. Ancak kartın 10.1 desteklemesi lazım eğer 10.0 destekliyorsa oyun açılmaz. Ram'i 4 yap, Avusturya yenilendi 4 bile yetmiyor orada.

Hayır, benim işlemcim daha güçlü fakat aşırı kasma yapıyor.

10 sene önceki gereksinim onlar. İşlemcini bilmiyorum ama ekran kartın düşük ayarda yeter. Ancak kartın 10.1 desteklemesi lazım eğer 10.0 destekliyorsa oyun açılmaz. RAM'i 4 yap, Avusturya yenilendi 4 bile yetmiyor orada.

Peki ya ETS 2'yi recommended ayarlarda oynamak için kaç liralık bir sistem toplamam gerekir?

Hayır, benim işlemcim daha güçlü fakat aşırı kasma yapıyor.
İşlemci 2.0 imiş ordan kaybediyor yoksa benim e7400 en fazla %95 oldu idare ediyor.

Peki ya ETS 2'yi recommended ayarlarda oynamak için kaç liralık bir sistem toplamam gerekir?
Steamdaki gereksinimlere göre hereket et hocam. Piyasa çok şişik ben takip etmiyorum. :)

Merhaba, sistemimi aşağıya yazacağım fakat ilk önce ETS 2 sistem gereksinimleri diye arattığımda çıkan şey:
Minimum sistem gereksinimleri;
  • İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7/8
  • İşlemci: Dual Core CPU 2.4 GHz.
  • Bellek: 2 GB RAM.
  • 256 MB'dan fazla grafik kartı GeForce 7600 GT-class veya daha üst seviye olmalı.
  • Boş alan: 4 GB HDD kullanılabilir alan.
  • DirectX: 10.
  • Ses: Direct-X uyumlu ses kartı.

Ekran kartın DirectX 10 desteklemektedir. Bu yüzden güncel sürümünü çalıştıramazsınız. @Witty

Geri
Yukarı