i5 9600KF sistemde Rainbow Six: Siege oynarken %100 işlemci kullanımı oluyor

Berkcan2179

Kilopat
Daha fazla  
Anakart
B365M-A ASUS
Resimde göreceğiniz üzere Rainbow'da %100'den aşağı düşmüyor işlemci kullanımı sistemim.

i5 9600KF.
GTX 1660 Super.
16 GB cift kanal RAM.

Bununla ilgili bir konu daha açmıştım arkadaşın önerisi üzerine işlemci soğutucu aldım fakat kullanımı hala aynı oyunun.
Delirmek üzereyim böyle olduğu süreçte input lag yapar mı böyle bir kombinasyonda darboğaz mümkün mü ne yaparsam yapayım düşmüyor sıcaklıklar Max 55 60 derece seyrediyor önceki soğutucu da 105'lere cıkıyordu ondan demişlerdi yardım edin kasayı parçalayacağım Valorant'ta da oluyor Vanguard'la beraber CS2 de böyle bir sorun yok oyunu sildim yükledim SSD'ye kurdum hala aynı bir de böyleyken input lag yapar mı?

Dosya Ekleri

• untitled.jpg
    untitled.jpg
    158,3 KB · Görüntüleme: 26
Vulkan'da da durum aynı. SS'in sağ tarafında Afterburner verileri var bakarsanız.

MSI Afterburner ile degerleri kontrol et, Görev Yöneticisi'nden bakmak dogru degil.

Sistem Windows 11 Ghost Spectre bu arada.
FPS'yi düşürürsem sorun çözülüyor fakat böyle bir sistemle darboğaz mümkün değildir sanırsam.

Oyunu Vulkan üzerinden açmayı dener misiniz?

Hocam sorun çözülmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vulkan'da da durum aynı SS in sağ tarafında Afterburner verileri var bakarsanız.

Sistem Windows 11 Ghost Spectre bu arada.

FPS'yi düşürürsem sorun çözülüyor fakat böyle bir sistemle darboğaz mümkün değildir sanırsam.

Hocam sorun çözülmedi.

%104 CPU kullanımı var gibi gozukuyor degil mi? Hata olabilir sensorlerde, orijinal Windows imajı kullanmıyorsun zaten. Temiz kurulum yap.

Geri
Yukarı