982 Kredi puanına hangi banka kredi verir?

Dino Ortolani

Hectopat
Arkadaşlar 982 kredi notum var hangi banka kredi veya nakit avans verebilir? Ziraat ve Yapı Kredi'ye nakit avans borcum var o yüzden notum böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 982 kredi notum var hangi banka kredi veya nakit avans verebilir? Ziraat ve Yapı Kredi'ye nakit avans borcum var o yüzden notum böyle.
Araştırma yaptım, İş Bankası, Ziraat Bankası, TEB, Akbank, Garanti BBVA, Vakıflar Bankası, Odeabank, Akbank ve Fibabank verebilir ama tabii ki düşük ihtimal (Orta Riskli grupta bulunduğunuz için.)

Çekmek istediğiniz tutarı belirtirseniz daha kesin cevap verebilirim.

Riskli grupta yer alıyorsunuz. Neden kredi çekmek istiyorsunuz? Bunu alışkanlık haline getirmişsiniz.

Araştırma yaptım, İş Bankası, Ziraat Bankası, TEB, Akbank, Garanti BBVA, vakıflar bankası, odeabank, Akbank ve fibabank verebilir ama tabii ki düşük ihtimal (orta riskli grupta bulunduğunuz için.)

Çekmek istediğiniz tutarı belirtirseniz daha kesin cevap verebilirim.

2000-2500 TL gibi bir şey

Olmadı bir işe girmeyi düşünüyorum ama işten haftalık kazanırsam mı bankadan kredi çekmek için iyi olur aylık mı

İşe de hem borçlarımı ödemek için hem de Gaming laptop almak için gireceğim gelir belgesini de alıp kredi çekeceğim Gaming laptop için.

Riskli grupta yer alıyorsunuz. Neden kredi çekmek istiyorsunuz? Bunu alışkanlık haline getirmişsiniz.

Gaming laptop almak istiyorum ama onun için sanırım yüksek para vermezler bir işte çalışmadığım için.

@aspenaX bir gelirim olmadığı için 2.000-2500 TL'den fazla vermezler diye düşünüyorum zaten.

İşe gireceğim ama gelir belgesini gösterdiğimde anında 40 bin 50 bin TL verir mi bankalar onu merak ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı