%99 FPS nedir?

Normal. Yüzde %0.1 değerinizi de paylaşırsanız drop yiyip yemediğinizi anlarız. Yemediğinizi gözlerinizle görüyorsanız sorun yok.
Ayarları göster dedim %1 fps gözükmüyor maalesef. Tuş da ayarladım ama?

Anlık söyledim. Düşebilir ayarlara göre. Bir de Valorant'ın optimizasyonu aşırı iyi değil. Anakart RAM ve soğutucunuz nedir?
B650M Desh, DeepCool LS720-

%1 değil %0.1 istiyorum.
Ayarladım göstersin diye. Her türlü bastım ama 0 gözüküyor ne eksik yaptım acaba?

Anlık söyledim. Düşebilir ayarlara göre. Bir de Valorant'ın optimizasyonu aşırı iyi değil. Anakart RAM ve soğutucunuz nedir?
Hocam FPS değerlerim bu şekilde. %0.1 bazen 88 100 düştüğü oldu.

Ayarladım göstersin diye. Her türlü bastım ama 0 gözüküyor ne eksik yaptım acaba?

@deadfellow hocam bakar mısın değerlere sana zahmet?

Dosya Ekleri

• 1.png
    65,1 KB · Görüntüleme: 23
  • 2.png
    65,1 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
İşlemci sıcaklığı çok düşük hocam. PBO limit veya Biostan bazı ayarlamalar yapmış olabilir misiniz? 2k'da mı oynuyorsunuz?

İşlemci sıcaklığı çok düşük hocam. PBO limit veya Biostan bazı ayarlamalar yapmış olabilir misiniz? 2k'da mı oynuyorsunuz?
1080p hocam. PPT limit 95, curve optimizer -25, PBO motherboard seçiliydi. Performans çok düşük ama.

Valorant FPS'im 400 gözükürken %99 FPS 280 270 civarlarında geziyor, bunu sebebi nedir ve anlamı ne?
Anlık takılma anlamına geliyor. 280'e düşmesi aşırı kötü görünmüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…