Satılık PS3 120 GB

I3eyaz

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Beyler bizde ps3 120 gb tek kol var. Ps3 çıktığı zaman almıştık ama kısa zamanda sıkıldık. 1 ay kullandık belki. Üzerinde tek çizik yok, ps3 çıktığı zaman aldık 1 ay kullandık, internete hiç bağlamadık. Kalın olan modeli. Satma sebebimiz konsoldan hoşlanmamamız ve ihtiyaç olursa ps4 alırız. Galiba internete bağlayınca güncellemeler oluyormuş, biz hiç güncellemedik yani 1 ay kullandığımızın kanıtıda var. Oyun olarak 1 ay kullanmıştık o zamandan kalan pes 2009 ve birkaç oyun vardı orjinal. Ps3 platinum'du ama ne fark onuda bilmiyorum. İlk çıkan modellerden olduğu için kırılabilirdir, şuanda kırık değildir. Fiyat olarak ne kadar eder bilmiyorum, tekliflere göre ayarlarız. Takas belki olabilir. Üstüne para verebiliriz.

12 gb sıfır fiyatlarına baktım 750 ve civarı. 2.el fiyatlarıda 120 gb'ın o civarda. 550 lira düşünüyorum. Satın almak isteyen olursa fotoğraf atabilirim.

Farkındayım, biri sıfırından pahalı birşey satmaya çalışıyordu haykırdım. Forumlarda çok var öyle insanlar. Kullanmadığımızdan dolapta duruyor, 3 sene daha orda kalırsa satamayız. Şimdi satıp hiç değilse bir miktar almayı düşünüyorum. Birde insan neden 800 900 lira ps3'e versin, biraz daha ekleyip ps4 alır.

Haykırmak mı..
Fat/Slim 120gb tek kol birkaç oyun ile satılırken 550 tl deniyor ve taktir ediliyor.
SuperSlim 500gb çift kol 5 oyun satarken 800 deniyor ama dalga geçiliyor.

Kardeşim ps3'ü ps4 çıktıktan 1 sene sonra biri alıyorsa bütçesi 800 olmaz. Ayrıca kırma işlemini kendi yapıp istediği oyunuda bilgisayardan indirip ps3'e atar. Ayrıca asla yüksek gb'lı ps almam onun yerine harici disk alıp takarım daha kârlı. 800 lira vermek yerine yurtdışından ps3 getirir 1 yıl uluslararası garantide var.
Ps3 Türkiye'de online çok oynanmıyor. Gta 5 online oynamak içinde başta pes gibi pahalı oyunlara para vermek zorunda kalır. Şimdi benim ps3 yada benzeri birşey alıp 500 liradan daha fazla değeri ve gelecekteki oyunları bedava oynmasımı mantıklı yoksa 800 lira ps3'e verip gelecekte çıkıcak oyunlarada 300 lira vermesi mi ? 550 lira mı yoksa 1100 lira mı ? Zaten 2 yıl sonra benimkini satmak istese 300 350'den aşağı gitmez. Ps2 bile 150 100 lira şuanda. Ama orjinal oyunlarla satılan ps3 800'e alsa 2 sene sonra orjinal oyunun değeri kalmaz, o zaman ps3 alacak adam ps3'ü kırdırmak ister. Ayrıca benim model kırdırılabilir olan buda bir avantaj. Sende ps3 kırdırılabilirse oyunları ve ps3'ü ayrı sat. Benim ps3 2 yıl sonra 350 ise senin orjinal oyunlarla 800 olan ps3 500 liraya düşer. O zaman yine alan olmaz çünkü adam 350 lira verip kırdırır.

Kardeşim PS3'ü PS4 çıktıktan 1 sene sonra biri alıyorsa bütçesi 800 olmaz. Ayrıca kırma işlemini kendi yapıp istediği oyunuda bilgisayardan indirip PS3'e atar. Ayrıca asla yüksek GB'lı PS almam onun yerine harici disk alıp takarım daha kârlı. 800 lira vermek yerine yurtdışından PS3 getirir 1 yıl uluslararası garantide var.
PS3 Türkiye'de online çok oynanmıyor. GTA 5 online oynamak içinde başta pes gibi pahalı oyunlara para vermek zorunda kalır. Şimdi benim PS3 yada benzeri birşey alıp 500 liradan daha fazla değeri ve gelecekteki oyunları bedava oynmasımı mantıklı yoksa 800 lira PS3'e verip gelecekte çıkıcak oyunlarada 300 lira vermesi mi ? 550 lira mı yoksa 1100 lira mı ? Zaten 2 yıl sonra benimkini satmak istese 300 350'den aşağı gitmez. Ps2 bile 150 100 lira şuanda. Ama orjinal oyunlarla satılan PS3 800'e alsa 2 sene sonra orjinal oyunun değeri kalmaz, o zaman PS3 alacak adam PS3'ü kırdırmak ister. Ayrıca benim model kırdırılabilir olan buda bir avantaj. Sende PS3 kırdırılabilirse oyunları ve PS3'ü ayrı sat. Benim PS3 2 yıl sonra 350 ise senin orjinal oyunlarla 800 olan PS3 500 liraya düşer. O zaman yine alan olmaz çünkü adam 350 lira verip kırdırır.
Burda haklıymıs gibi korsan oyunu savunuyosunuz bana. Bende biliyorum oyuna 200 lira vermek yerine kırdırıp yükletmeyi, ama gerek pc'de gerek ps'de yapmıyorum. Hak yemekten baska birsey yapmıyorsunuz.

Kardeşim açıkcası dini bilgimin birçok kişiden çok olduğunu biliyorum. Dinimizin farzlarından birini keyfi olarak terk etmek günahtır. 5 vakit namazı kılmayıp vaktim yok yapamam deyip herhangi bir hobi ile uğraşmak yaptığımız hobiyi haram kılar. Peygamberimiz kuşlara çok vakit ayırıp dinden öne koyan kişilere selam vermeyin demiş. Genel olarak sanal şeyler dinimizde hoş karşılanmaz, insanın dini sorumluluklarını unutturur.

Ayrıca ben kırdırmadım, ps4 alırsamda kırdırmam. Bunu alacak kişi kırdırmak isteyecektir.

Geri
Yukarı