Açılışta American Megatrends Ekranında Takılma

• Konuyu başlatan RoNi14
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 20B

RoNi14

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar G3258'li Asus H81M-Plus masaüstü PC topladım, bilgisayarcıya baglantılarını yaptırdım, hızını falan ayarladım. Bir şekilde Windows yükledim fakat bilgisayar her açıldığında American Megatrends ekranı çıkıyor. F1'e basıyorum direk BIOS'a giriyor, oradan F8'e basarak HDD'ye tıklıyorum öyle açılıyor. Ben PC açıldığında direk açılmasını istiyorum, bunu nasıl yapacağım? Konu yanlış yerdeyse kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel bir şekilde yaptım ama hala aynı. Asus'un sitesinden indirdim 2106 sürümünü.

http://answers.microsoft.com/tr-tr/...s-hatası/77de889a-02de-4a3b-8c1b-563a49f0aadc

Bu konudaki Adem piştofoğlu'nun verdiği linkleri inceleyin. İşe yaramaz ise çare @Recep Baltaş
Screenshot_2015-03-06-02-30-22_1.jpg

Rica ederim. Duruma göre yazarsınız buraya. Yazım yanlışlarınızı düzeltmeniz sizin yararınıza olur. Aksi takdirde cevabı yazmanız 1 gün gecikebilir.

Yazım yanlışı derken anlamadım demek istediğinizi.

Maalesef buradaki çözümler de benim sorunumu çözmedi.

Ekranın F1'e basmadan önce bir fotosunu atabilir misiniz? Hard diskinizde bad sector olduğu zaman da bu tarz bir uyarı verebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı