A Way Out iki monitörden oynanabilir mi?

_Dovahkiin_

Hectopat
Selamlar. A Way Out indirdim, kuzenimle beraber oynayacağız akşam fakat bir sorum var.
Benim 2 ekranım var yan yana, ikisi de 27 inç fakat bir tanesi 1920x1080 bir tanesi 2K. Oyunu 2 farklı ekranda oynayabilir miyiz yoksa tek ekran bölünmesi zorunlu mu? Bir video buldum fakat tam anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun bölünmüş olarak oynanıyor bunu değiştiremezsiniz. Başka bir ekranda da oynasanız bu olay aynı olacaktır. 2 farklı ekranın ikisi de bölünmüş ekran olacaktır.

Oyun ekranı bölüyor. Oyuna 2 ekranı da kullan derseniz 2 ekranı tek ekran gibi kabul ediyor ve o ekranı bölüyor. Ortadan böldüğü için bir ekran birinizin, diğeri de diğerinizin olur.
Benim videodan anladığım o.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun ekranı bölüyor. Oyuna 2 ekranı da kullan derseniz 2 ekranı tek ekran gibi kabul ediyor ve o ekranı bölüyor. Ortadan böldüğü için bir ekran birinizin, diğeri de diğerinizin olur.
Benim videodan anladığım o.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Denedim fakat olmadı yapacak bir şey yok sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı