A1 Almanca öğrenmek için kaynak taviyesi

Selam, 2 3 yıl içerisinde Almanya'ya taşınacağım. Şimdiden Almanca öğrenmeye başlamak istiyorum. Sadece A1 seviyesi için kaynaklar verir misiniz? Bir adet izleyebileceğim YouTube playlist ya da Udemy seti ve bunun yanında videoları izledikten sonra çalışabileceğim bir grammer kitabı. Mümkünse attığı kaynakları deneyimlemiş ve Almanca bilen kişiler öneride bulunursa sevinirim, teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulda bu seriyi Almanca ders kitabı olarak kullanıyoruz, ilk dört kitabı bitirince A2 seviyesinde Almanca öğrenmiş konuma geliniyor. Biraz cep yakar ama iyi bir kaynak olduğunu düşünüyorum, linkini bıraktığım kitapla A1 Almancanın yarısını konuşabiliyor olacaksın.
Hocam dediğininiz kitabı biliyorum ama A1.1 den A1.8 ya kadar var o yüzden gözüme korkutucu geldi ve ayrıca tüm A1 serisi neredeyse 1000tl tutuyor. A1.8 hem A1 ve A2 mi yoksa sadece A1 mi?

Hocam dediğininiz kitabı biliyorum ama A1.1 den A1.8 ya kadar var o yüzden gözüme korkutucu geldi ve ayrıca tüm A1 serisi neredeyse 1000tl tutuyor. A1.8 hem A1 ve A2 mi yoksa sadece A1 mi?
A1 seviyesini tamamlayabilmek için A1.1 ve A1.2 kitaplarını bitirmen yeterli, en azından bizim okulda böyle. Schritte international NEU 1 ve NEU 2 kitaplarını bitirince A1 seviyesinde Almanca konuşabiliyorsun yani.

A1 seviyesini tamamlayabilmek için A1.1 ve A1.2 kitaplarını bitirmen yeterli, en azından bizim okulda böyle. Schritte international NEU 1 ve NEU 2 kitaplarını bitirince A1 seviyesinde Almanca konuşabiliyorsun yani.
Sağol hocam, bakacağım o kitaplara. YT playlist ya da udemy kurs önerisi yapabilen varsa memnun olurum konu hala aktif.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok basit anlatıyor ablamız. İngilizce biliyorsanız güzel.

Sağol hocam, bakacağım o kitaplara. YT playlist ya da udemy kurs önerisi yapabilen varsa memnun olurum konu hala aktif.
Rica ederim ne demek. Bu arada yeni bir dil öğrenirken not olmanın büyük bir faydası oluyor özellikle Almancada, öznelere göre fiil çekimleri sıklıkla karışabildiği için üstesinden gelmek bazen zorlayıcı olabiliyor. Mutlaka defter tut.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı