A1 ehliyeti almış olanlar ne yapacak?

jestere1231231

Hectopat
A2 ehliyete yazıldım ve şimdi araba ehliyeti olan birinin 125 CC'ye kadar motor sürebileceği haberini gördüm. Bu eğer gerçekleşirse A1 ehliyeti olan kişiye ne olacak? Eğer böyle bir şey olacağını bilsem altıma teneke 250'lik motor yerine CBR 125 alırdım.

A2 ehliyete yazıldım ve şimdi araba ehliyeti olan birinin 125 CC'ye kadar motor sürebileceği haberini gördüm. Bu eğer gerçekleşirse A1 ehliyeti olan kişiye ne olacak? Eğer böyle bir şey olacağını bilsem altıma teneke 250'lik motor yerine CBR 125 alırdım.
Ben yerinde olsam şunlardan bir tane alırdım hem ehlıyet gereklılıgı yok hem de şekil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran Görüntüsü (873).png

Çok yanlış bir karar oldu kazalar artacak. B ehliyet ile motorsiklette nasıl vites atılacağını göstermeyecekleri için bir işe yaramayacak. 2 3 ders vereceklerini. Nasıl motorsiklette denge sağlanır onu anlatacaklar işte. A1 ehliyet yine de yedekte olmalı.

Çok yanlış bir karar oldu kazalar artacak. B ehliyet ile motorsiklette nasıl vites atılacağını göstermeyecekleri için bir işe yaramayacak. 2 3 ders vereceklerini. Nasıl motorsiklette denge sağlanır onu anlatacaklar işte. A1 ehliyet yine de yedekte olmalı.
Zaten çoğu kişi motor sürmeyi ehliyetsiz biliyor. Bilmeyenlerde 125 CC motorla aman aman hız yapmadan kolayına düşmez. Ama asıl saçma olan A1 ehliyeti örnek veriyorum 1-2 ay önce almış biri boşu boşunamı 5-10 bin arası verdi?

Geri
Yukarı