A10 7870 K Tabanlı Sistem Kaç Watt tüketir ?

rouletto

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Aşağıdaki sistemi dizmek istiyorum ama kasa biraz pahalıma geldi (500W olduğundan dolayı), ilerde ekran kartı takmayı düşünüyorum ama 500W yetmeyeceği için şimdi 200-300W takıp ileride 1000W takmayı düşünüyorum.
Kısaca ekran kartlı ve kartsız sistem kaç W ister (GTX 970'den falan örnek verirsek)

Dosya Ekleri

• En yeni sistem.PNG
    En yeni sistem.PNG
    33,8 KB · Görüntüleme: 142
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
Aşağıdaki sistemi dizmek istiyorum ama kasa biraz pahalıma geldi (500W olduğundan dolayı), ilerde ekran kartı takmayı düşünüyorum ama 500W yetmeyeceği için şimdi 200-300W takıp ileride 1000W takmayı düşünüyorum.
Kısaca ekran kartlı ve kartsız sistem kaç W ister (GTX 970'den falan örnek verirsek)

Boşuna ileride masrafa girmeye gerek yok 1000w o sistem için çok fazla gelir vereceğim linkteki PSU yu alıp ileride GTX 980 dahil bu güç kaynağıyla sıkıntı yaşamazsınız, ayrıca şimdiden 200-300W alıp masraf yapmak yerine bunu alın ve ileridede tabii çok güçlü sistem kurmayacaksanız önerdiğim PSU yu alın ve rahat edin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı