A10 7870K sistem Assassin's Creed 3 Remastered kaldırır mı?

Bütçe fazla yok oyüzden ekran kartı, RAM ve PSU alacağım.
Anladım. Buna ek olarak işlemci soğutucusu alıp overclock da yapabilirsiniz. Yeni bir konu açıp bütçenizi de belirtip ona göre parça önerisi de alabilirsiniz. Yeni konu açtığınızda beni de etiketleyin yardımcı olurum.

Anladım. Buna ek olarak işlemci soğutucusu alıp overclock da yapabilirsiniz. Yeni bir konu açıp bütçenizi de belirtip ona göre parça önerisi de alabilirsiniz. Yeni konu açtığınızda beni de etiketleyin yardımcı olurum.

Önceden konu açtım orada da RX 560'ı önerdiler ve bende onu almayı düşünüyorum.
RAM'i 16 GB mı almak mantıklı 2 tane 8 GB'lık almakmı.

Önceden konu açtım orada da RX 560'ı önerdiler ve bende onu almayı düşünüyorum.
RAM'i 16 GB mı almak mantıklı 2 tane 8 GB'lık almakmı.
2x8 yapmak daha mantıklı ramler dual çalışacağı için daha performanslı olacaktır. Evet RX 560 mantıklı bir seçim olur. RX 560 için ise Asus Arez modelini tavsiye ederim kullanıyorum ve memnun kaldım. Gerçi hangi modelini alırsan pek ısınacağını düşünmüyorum RX 560 için.

2x8 yapmak daha mantıklı ramler dual çalışacağı için daha performanslı olacaktır. Evet RX 560 mantıklı bir seçim olur. RX 560 için ise Asus Arez modelini tavsiye ederim kullanıyorum ve memnun kaldım. Gerçi hangi modelini alırsan pek ısınacağını düşünmüyorum RX 560 için.
şey önerdiğin markanın linkini atabilirmisin

şey önerdiğin markanın linkini atabilirmisin
Asus rx560 arez ekran kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus rx560 arez ekran kartı kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al. ben bunu kullanmaktayım fakat bu fiyata alınmaz.
@07alone07 Hocam aynı sistemi kullanıyorum A10 7870K işlemci RX570 ekran kartını besleyebilir mi? Bende ekran kartı almayı düşünüyorum ama karar veremedim, sorduğumda ise besleyemez demişlerdi.
İlk başta darboğaz olacaktır tabi. Fakat bu darboğaz sorununu işlemciye overclock yapıp biraz azaltabilirsiniz. Elinizdeki işlemciyi satıp X4 880k, bulamazsanız X4 860k alabilirsiniz bu işlemcilerin overclock potansiyeli daha yüksek.
Diğer bilgisayarımda X4 860k ile RX 560 kullanıyorum. İşlemciye soğutucu alıp 4.5ghz overclock yaptığımda performansı baya artmıştı. Bu şekilde RX 570 ekran kartını ufak bir darboğaz ile besleyeceğini düşünüyorum bu işlemcinin.

Geri
Yukarı