A10 7870K Sistem Güncelleme Tavsiyeleri

Akfortisev

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,daha öncesindede konu açmıştım ama yanıt alamamıştım 1000TL bütçe ile A10 7870K sistemimi güncelemeyi planlıyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim :).

Anakart:A68HM-E33 V2
İşlemci:AMD A10 7870K 3.9GHZ
Ram:2x4gb 2400mhz Corsair Vengeance ram
Kasa:Thermaltake Versus II 500w
Ssd:Kingston HyperX 240gb 500mb okuma/ 500mb yazma ssd

Bence paranızı bu sisteme harcamayın. Ileriye dönük olmayacak. Ekran kartı ya da RAM takviyesi yapmak isteseniz. Güncel ya da çoğu ekran kartında darboğaz yaşayacaksın. Daha alt bir ekran kartı alsanız ileriye dönük olmayacak ve yeni oyunlarda işinizi görmeyecek. Para biriktirme alışkanlığınız varsa biriktirin.

Bence paranızı bu sisteme harcamayın. Ileriye dönük olmayacak. Ekran kartı ya da RAM takviyesi yapmak isteseniz. Güncel ya da çoğu ekran kartında darboğaz yaşayacaksın. Daha alt bir ekran kartı alsanız ileriye dönük olmayacak ve yeni oyunlarda işinizi görmeyecek. Para biriktirme alışkanlığınız varsa biriktirin.
Aslında alışkanlığım var ama işte ne bileyim hızlı bir şekilde oynamak istiyorum açıkçası :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı