A10-7890K Sistemde Mavi Ekran

hüseyin48

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar yeni olmasına rağmen (2 haftalık) PC işletim sistemi yüklediğimden beri sürekli aynı hatayı verip yeniden başlatıyor. Kernel power 41 hatası alıyorum sürekli olarak oyun oynarken. Bazen durduk yere yapıyor.
Çok fazla şey denedim işletim. Sistemini sıfırladım olmadı. Yeniden yükledim olmadı. Driver kontrolü yaptım yeniden yükledim yine olmadı. RAM'ları çıkardım tek tek 1 slot olarak çalıştırdım yine sonuç yok. Wifi adaptörü vardı onu çıkardım kablolu bağladım yine yok. Isınma sorunu da yok.

Sistem şöyle
  • AMD A10-7890k işlemci
  • asus crossblade ranger a88x anakart
  • corsair vengeance pro 2400MHz 2x8
  • corsair force le 120gb ssd
  • xıgmatek kasa + 600w psu

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba , sorununuzu çözebildinizmi ? Bende apu lu bir sistem almak istiyorum fakat 2400 ile ilgili mavi ekran sorunları olabileceğini bugün vatan bilgisayardaki çalışandan duyunca konu üzerine internette araştırma yaptım ve birkaç konu açılmış olduğunu görünce gözüm korktu. Bilgisayarınızın son durumu nedir ?

Sorun düzelmedi anakart 2 kere garantiye gitti 2 kere 0 geldi psu gitti garantiye sıkıntı yok diye geri geldi işlemci gitti oda 0 olarak geldi ramler gitti sıkıntı yok diye geri geldi ssd yerine başka bir hdd denedim yine aynı sorun hiç bir şekilde düzelmedi işletim sistemi win7 - win 10 denedim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı