A101'e gelecek olan mouse pad ve kamera alınır mı?

Altuğ karatekin

Hectopat
Bu ayın 10'unda yani 2 gün sonra A101'e gelecek olan mouse pad ile webcami almayı düşünüyorum. Biraz bakındım fiyatına olur gibi. Siz ne düşünüyorsunuz kullanan var mı? Webcami arada video kaydı almak ve video konferans için istiyorum. 1080p 30FPS sorun yaratır mı kayıtlarda? 60FPS'ler ne kadar?

1691483991945.png

1691484005160.png

Son düzenleyen: Moderatör:
MousePad'i @05emocan55 hocam kullanıyor yaklaşık iki senedir ve gayet memnun diye hatırlıyorum.

Bu ayın 10'unda yani 2 gün sonra A101'e gelecek olan mouse pad ile webcami almayı düşünüyorum. Biraz bakındım fiyatına olur gibi. Siz ne düşünüyorsunuz kullanan var mı? Webcami arada video kaydı almak ve video konferans için istiyorum. 1080p 30FPS sorun yaratır mı kayıtlarda? 60FPS'ler ne kadar?

Eki Görüntüle 1894268

Eki Görüntüle 1894269
90x40 farklı bir tema mousepad alabilirsiniz 70x30 yerine , kamerada fena değil gibi. İkisi de zorda kalırsanız işinizi görür.

Hocam kamerayı bilmiyorum ama o mousepadı kendimde kullanıyorum memnunum. Eğer soruların olursa cevaplamaya hazırım.

Hocam kamerayı bilmiyorum ama o mousepadı kendimde kullanıyorum memnunum. Eğer soruların olursa cevaplamaya hazırım.

Bir 2 yıldır Amazon'da satılan golite kullanıyorum biraz ince ve açılmalar oldu kenarlarında diktim. Ve kabarma gibi böyle bir şey oldu fare kısmında bileğim matı çekiştirdiği için. Bu tür durumlar var mı?

90x40 farklı bir tema mouse pad alabilirsiniz 70x30 yerine, kamerada fena değil gibi. İkisi de zorda kalırsanız işinizi görür.

Fazla bütçe de vermek istemiyorum hyperbeast modelini almayı düşünüyorum sevdiğim bir skin kendisi çünkü ayrıca ekipmanlarım siyah olduğu için renk katar diye düşündüm. 90x40 klavyelik kısmını tamamen kaplar gibi o yüzden 70x30 istedim. Zaten klavyelik 80x30.

Bir 2 yıldır Amazon'da satılan golite kullanıyorum biraz ince ve açılmalar oldu kenarlarında diktim. Ve kabarma gibi böyle bir şey oldu fare kısmında bileğim matı çekiştirdiği için. Bu tür durumlar var mı?

Fazla bütçe de vermek istemiyorum hyperbeast modelini almayı düşünüyorum sevdiğim bir skin kendisi çünkü ayrıca ekipmanlarım siyah olduğu için renk katar diye düşündüm. 90x40 klavyelik kısmını tamamen kaplar gibi o yüzden 70x30 istedim. Zaten klavyelik 80X30.

Alalı birkaç yıl oldu ama hala ne bir açılması oldu ne de dikişi söküldü. Ayrıca şimdiye kadar kaydığınıda hiç görmedim.

Eki Görüntüle 1894268

Eki Görüntüle 1894269
Mousepadi 6 7 aydır kullanıyorum gayet güzel ve kullanışlı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı