A101'e gelecek olan Philips TAH1108BK alınır mı?

PhanaRiot29

Decapat
Daha fazla  
21 Eylül yani Perşembe günü 649 TL'ye A101'e Philips marka TAH1108BK model Bluetooth kafaüstü kulaklık gelecek. Acaba iyi bir F/P ürünü mü? Büyük ihtimal çoğu kişininde bilgisi yoktur çünkü yeni bir kulaklık ama yine de sizlere sormak istedim. Akakçe'de ilk defa 2 hafta önce fiyat verilmiş (Kasiyere iade durumu varsa alacağımı söyleyeceğim. Çünkü dediğim gibi yeni bir kulaklık ve katalogdan gördüğüm kadarıyla kafa bandı ince).

Dosya Ekleri

• FB_IMG_1694976013255.jpg
    FB_IMG_1694976013255.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 120
Ses kalitesi olarak bilmiyorum ama malzeme plastikse ve bu incelikteyse ben şüphe ediyorum artık. Çok fazla kulaklık kırdım sırf plastik olduğu için.

21 Eylül yani perşembe günü 649 TL'ye A101'e Philips marka tAH1108BK model Bluetooth kafaüstü kulaklık gelecek. Acaba iyi bir F/P ürünü mü? Büyük ihtimal çoğu kişininde bilgisi yoktur çünkü yeni bir kulaklık ama yine de sizlere sormak istedim. Akakçe'de ilk defa 2 hafta önce fiyat verilmiş (kasiyere iade durumu varsa alacağımı söyleyeceğim. Çünkü dediğim gibi yeni bir kulaklık ve katalogdan gördüğüm kadarıyla kafa bandı ince).

Benim arkadaşta var bende kullandım kulağın küçükse al yoksa acıtıyor.

Sakın alma DÜşük bitrateli SBC kullanıyor. Mis gibi kulaklığın içine etmişler lenovonun bazı twsleri de böyle bunlar hep çöp ürün satışı yasaklanmalı. Philips de düşük SBC bitrateli kulaklık yaptı ya artık markalar hint fakirlerine hitap eden modeller çıkarıyor maliyetten aşırı kısıyor.

Geri
Yukarı