A2/B1 İngilizce ile Red Dead Redemption 2 oynanır mı?

Guthwine

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Malatya
Arkadaşlar sırayla başyapıt dediğimiz oyunları oynamaya başladım. Şimdilik The Witcher 3 (DLC hariç) ve Detroit: Become Human bitti. Hazır Epic Games'te indirime girmişken ve 60TL kuponum varken RDR 2 alayım diyorum.

Oyunda ara sahneler, yol konuşmaları çok. Ayrıca ağır bir oynanışa sahip. Sıkılma olasılığımı artıracak çok şey var. Ama bahsettiğimiz şey RDR 2 işte . Uzun uzun artılarını saymama gerek yok. A2/B1 arası İngilizce seviyem var. Oyunu sıkılmadan oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim İngilizce C2 yine de bazı konuşmalarda sıkılıyorum, dinleyesim gelmiyor. Salla gitsin oynarsın, mis gibi oyun.

İngilizcesi olmayan kuzenim dizi, film izleyerek ve oyun oynayarak İngilizce sahibi oldu. Şu an Amerika'da VR gözlükler için 3D çizimler ile uğraşıyor.
Oynanmaz diye bir şey yok.

Evet maruz kala kala, arada bir de kelime çalışarak, çok kolay.

Phrasal verbs en büyük sıkıntı. Google Translate kullanma. Telefonda Tureng sözlük açık kalsın. Kelime görünce oyunu durdur, sözlükten bak sonra oynamaya devam et. Ben öyle yapıyorum.

İngilizce seviyenizi nasıl ölçütünüz ?

Galiba bu oyunu alacağım. En kötü eksik kaldığım kısımları arkadaşlarıma sorarak veya Türk yayıncılarının videolarını izleyerek tamamlarım. Ayrıca dediğiniz gibi İngilizcemi geliştirmek için yardımı büyük olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…