A320 anakart HDD güç kablosu tavsiyesi

Yer
Balıkesir
Merhaba, WD Blue 1 TB HDD aldım ama veri aktarma kablosu elimde varken güç kablosu mevcut değil, nasıl bir ürün alacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Anakartım A320 ASRock HDR v4. Şimdiden teşekkür ederim, ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur aslında, cidden eksiden harcıyorum artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
2'den fazla depolama cihazı takılı değil ise kablo almanıza gerek yok, çünkü PSU'da 2 adet güç kablo desteği var. Fakat 2 cihaz takılı ve ekstra cihaza gerek duyuyor iseniz kablo almanız gerekiyor.

Almanıza gerek yok görünüyor, diğer SATA Power ucunu bulmanız lazım sadece.
Bu iki giriş genellikle yakın olur, SSD'ye giden kablodan itibaren bakabilirsiniz.
2'den fazla depolama cihazı takılı değil ise kablo almanıza gerek yok, çünkü PSU'da 2 adet güç kablo desteği var. Fakat 2 cihaz takılı ve ekstra cihaza gerek duyuyor iseniz kablo almanız gerekiyor.
Kontrol edip dönüyorum hemen sizlere.
Almanıza gerek yok görünüyor, diğer SATA Power ucunu bulmanız lazım sadece.
Bu iki giriş genellikle yakın olur, SSD'ye giden kablodan itibaren bakabilirsiniz.
Böyle dostlar, bu kablo mu?
16067480665684896513107090620279.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı