A320 anakarta 5000 serisi işlemci takılır mı?

musa_0

Picopat
Daha fazla  
MSI A320 Pro anakart var Ryzen 5600 takılır mı? BIOS guncel ama anakart soğutması ya da VRAM'lerin gücü yeterli olur mu beslemeye, kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu sitede anakartın desteklemiş olduğu işlemciler yazıyor aynı zamanda işlemcinin performans vb durumu da grafiksel olarak yer alıyor.

MSI A320M-A PRO anakartının Ryzen 5 5600G işlemciyi desteklemesi için BIOS güncellemesi gerekecektir. Sebebi A320M-A PRO'nun Ryzen 5 5600G'den önce piyasaya sürülmesi ve bu nedenle anakartla birlikte gelen BIOS'un yeni CPU'yu desteklemek için gerekli sürücülere sahip olmayabilmesidir.

Teşekkür ederim efendim sıfır aldım BIOS güncel mıdır yoksa güncelleme yapayım mı?

Atmış olduğum görseldi sarı kutucuk ile işaretlemiş olduğum kısım anakartın işlemciden önce çıktığı zaman ki yazı, mor renkli kutucuk ile işaretlenmiş alan ise kartın daha sonra tekrardan işlemciye uygun hale getirildiğini belirten sticker. Bu sticker var ise BIOS Update yapmanıza gerek yok şayet o yazı yok ise BIOS güncellemesi yapmanız gerecek.
IMG_1228.jpg

Atmış olduğum görseldi sarı kutucuk ile işaretlemiş olduğum kısım anakartın işlemciden önce çıktığı zaman ki yazı, mor renkli kutucuk ile işaretlenmiş alan ise kartın daha sonra tekrardan işlemciye uygun hale getirildiğini belirten sticker. Bu sticker var ise BIOS Update yapmanıza gerek yok şayet o yazı yok ise BIOS güncellemesi yapmanız gerecek.
Eki Görüntüle 1962127
Hocam o mor isaretlediginiz yer yok ama sıfır yani ryzen 3000 ready yazıyor taptaze sıfır yani

İşaret ile belirttiğim alan yok ise BIOS Update yapmanız gerekiyor ben 5600 için yaptım çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı