A320 anakartla OC hariç BIOS ayarı yapılır mı?

ALİ YLDZ

Hectopat
Merhabalar:
A320 anakart alacağım ama kararsız oldum alayım mı? Almayım mı? Diye kararsız kaldım overclock yapmayacağım ama bu anakartla herhangi bir BIOS ayarı yapabılır mıyım? Yapamaz mıyım?
Ben APU işlemci alacağım APU'nun belleğini 2 GB yapacağım bu ayar yapılır mı?

Cevaplarız ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabi yapabilirsin. APU'nun belleğini 2 GB yapamazsın ama o donanımsal bir şey.

Bütçe yeterse B450M S2H bakabilirsiniz, A320 kullanıyorum ileride pişman olabilirsiniz, yine de size kalmıştır😁

XMP veya APU belleğini 2 GB yapabir miyim?
O ayar RAM'lar için geçerli. RAM'lardan tam performans almanızı sağlıyor.

Yani APU ekran kartı belleğini arttıramaz mıyım yani ben çünkü 4x2 2666MHz RAM kullanacağım bu ayarı yapmamaz mıyım.

Yani APU ekran kartı belleğini arttıramaz mıyım yani ben çünkü 4x2 2666MHz RAM kullanacağım bu ayarı yapmamaz mıyım?

Tamam abi sağ olun teşekkür ederim yorumlarınız cevaplarınız için :)

Yani APU ekran kartı belleğini arttıramaz mıyım yani ben çünkü 4x2 2666MHz RAM kullanacağım bu ayarı yapmamaz mıyım.

Ramlarınınızın maksimum hızı ne ise X.M.P ayarı o hızı verir. APU ekran kartı belleğini de arttıramazsınız farklı bir işlemci modeli almadığınız sürece isterseniz harici ekran kartı da alabilirsiniz.

Ramlarınınızın maksimum hızı ne ise X. M.P ayarı o hızı verir. APU ekran kartı belleğini de arttıramazsınız farklı bir işlemci modeli almadığınız sürece isterseniz harici ekran kartı da alabilirsiniz.

Sağ olun yorumlarınız için ;)
Ramlarınınızın maksimum hızı ne ise X. M.P ayarı o hızı verir. APU ekran kartı belleğini de arttıramazsınız farklı bir işlemci modeli almadığınız sürece isterseniz harici ekran kartı da alabilirsiniz.

Yani bu APU bellegini varsayilan olarak otomatik olarak 2024MB (2 GB) mi yapıyor yoksa 64MB olarak mı oluryor.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı