A33 vs A52s vs A53

Bütçe
10000

casanova

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 10K'ya kadar bir telefon arıyorum. Tercihim Samsung. Ancak A33 mü, A52s mi yoksa A53 mü alsam bilemedim. Hatta M52 de olabilir.
Hepsi aslında benzer ürünler ama doğru kararı vermek istiyorum. Aslında başta direkt A52s alacaktım ama sadece Trendyol'da falan satışı olduğu için kararsız kaldım.

Benim için önemli olan 6'5 inçten büyük olmaması ve kamerasının iyi olması. Oyun oynamıyorum ama ona rağmen telefonu epey kullanıyorum yani batarya ve dayanıklılık da önemli. Bol bol uygulama da kaldırmalı.

(S20FE diyecek birçok kişi ama tasarımını beğenemiyorum bir türlü...)

Üç telefon arasında A52s. M52'nin fiyat anlamında hiç bir avantajı da kalmadı, bu fiyattayken M52'ye bulaşmamak lazım.

A33 ile A52s'in kamera kıyaslaması arasında dağlar kadar fark yok. Fakat A33'ün fiyatı 6800TL'ye kadar dayanmışken, A52s almak çok daha mantıklı olur.

Ekstra olarak belki Honor 50'ye de bakabilirsiniz, fiyatı biraz artmış kendisinin. Batarya anlamında da A52s'ten birazcık geride.

Merhaba arkadaşlar, 10K'ya kadar bir telefon arıyorum. Tercihim Samsung. Ancak A33 mü, A52s mi yoksa A53 mü alsam bilemedim. Hatta M52 de olabilir.
Hepsi aslında benzer ürünler ama doğru kararı vermek istiyorum. Aslında başta direkt A52s alacaktım ama sadece Trendyol'da falan satışı olduğu için kararsız kaldım.

Benim için önemli olan 6'5 inçten büyük olmaması ve kamerasının iyi olması. Oyun oynamıyorum ama ona rağmen telefonu epey kullanıyorum yani batarya ve dayanıklılık da önemli. Bol bol uygulama da kaldırmalı.

A52s çok net

Bana kalırsa A52S alabilirsiniz. Ek seçenek olarak Redmi Note 10 Pro veya Samsung A73'te düşünülebilir.

Teşekkürler herkese. Benim de ilk tercihim A52S'di ama açıkçası fiziksel olarak telefonu almak istediğim için bir durup düşündüm. Hiçbir kurumsal markada stok yok 🙄

O zaman aşağıdakilerden birisini seçin. İşlemci ve özellikler olarak %100 A73 alınır. Diğer özellikler olarak da %90 civarı Redmi Note 10 Pro diyebilirim.

Ek seçenek olarak Redmi Note 10 Pro veya Samsung A73'te düşünülebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı