A4 4000 ve R7 250X GTA 5 Oynatır mı?

Hyena

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.

GTA 5 için yeni bir PC topladım. Ama GTA 5i 1 hafta sonra alacağım. Merak ediyorum acaba kaç FPS'de oynarım diye.

Sistem özelliklerim:

• Anakart: Gigabyte F2A68HM-DS2 AMD FM2+ DDR3 S+V+GL mATX
  • İşlemci: AMD A4 4000 Dual Core 3,0GHz HD7480 BOX (FM2)
  • RAM: KINGSTON 8GB 1600MHz DDR3 HX316C10F/8
  • Ekran Kartı: Sapphire Amd Radeon R7 250X Vapor-X 2GB 128Bit GDDR5

Bir de Power Supply'i 400 watt aldım yeter mi?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu video izleyin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

A4 4000 çift çekirdek bir işlemci ve GTA 5 işlemciye yüklenen bir oyun olduğundan biraz işlemcinizi zorlayabilir. Ekran kartınız yeterli gelecektir. Güç kaynağınız konusunda eğer alma aşamasındaysanız 500w tercih edin daha sağlıklı olur ama almışsanız eğer 400w da işinizi görecektir. Şuan sistemin en zayıf halkası işlemciniz overclock yapma imkanınız varsa kurcalayın biraz performansı arttırabilirsiniz. Ama sorun yaşama ihtimaliniz de var o işlemciyle çünkü çift çekirdek. Bütçeniz var ise hem işinizi sağlama almak hemde 4 çekirdeğe upgrade yapmak isterseniz Athlon x4 860k işlemciyi alıp kullanabilirsiniz. Anakartınızla uyumlu, ekran kartınızı rahatça besleyebilecek ve fiyat segmentinde en iyi performans veren işlemcidir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı