Çözüldü A4 Radeon Graphics CS:GO'da kaç FPS alır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PİKACHUFAN

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben CS:GO indiriyorum. İmzamda olduğu gibi DDR4 RAM-im var kaç FPS alırım?
Ve bir de 256kb/s internet hızım var (sabit olan hız bu 400kb/s ya kadar çıkabiliyor)kaç MS alırım?
Sistemim:
AMD A4 RADEON GRAPHICS CARD/4GB DDR4 RAM/WİNDOWS10 PRO 64 BİT/60HZ MONİTOR/2GB VRAM/2ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ/ANAKART MODELİ-ROSE SR

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Ben CS:GO indiriyorum. İmzamda olduğu gibi DDR4 RAM-im var kaç FPS alırım?
Ve bir de 256kb/s internet hızım var (sabit olan hız bu 400kb/s ya kadar çıkabiliyor)kaç MS alırım?
Sistemim:
AMD A4 RADEON GRAPHICS CARD/4GB DDR4 RAM/WİNDOWS10 PRO 64 BİT/60HZ MONİTOR/2GB VRAM/2ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ/ANAKART MODELİ-ROSE SR
Eğer grafik sizin için o kadar önemli değilse 1024x768'de 40-50 FPS alırsınız. Ayııca internet hızınız 6mbit sanırım. Pingsiz oynarsınız büyük ihtimal ranked oyunlarda. Deathmatch gibi çok oyuncunun olduğu modlarda pinginiz yüksek olur.
Sistemim:
AMD A4 Radeon Graphics CARD/4GB DDR4 RAM/WİNDOWS10 Pro 64 BİT/60HZ MONİTOR/2GB VRAM/2ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ/ANAKART modeli-rose SR.

İşlemciniz kötü CS:GO zaten işlemci bazlı oyun bu nedenle kasıcaktır 20 30 FPS alırsınız Max.

Bu işlemciyle çok yüksek kareler alamazsınız. CS:GO Çift çekirdekli bir işlemcide slideshow gibi oynanır. Bunu oynayın daha iyi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim:
Eğer grafik sizin için o kadar önemli değilse 1024x768'de 40-50 FPS alırsınız. Ayııca internet hızınız 6mbit sanırım. Pingsiz oynarsınız büyük ihtimal ranked oyunlarda. Deathmatch gibi çok oyuncunun olduğu modlarda pinginiz yüksek olur.

Çözüm
evet zaten grafik önemli değil adamı göreyim yeter 40-50fps de yeter
afterburner sanarım ekran kartını hızlandırıryor onunla bişey yapabilirmiyim?
hayır hocam mb/s değil kb/s
Bu işlemciyle çok yüksek kareler alamazsınız. CS:GO çift çekirdekli bir işlemcide slideshow gibi oynanır. Bunu oynayın daha iyi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pardon ama benimle dalga mı geçiyorsunuz siz?

Son düzenleme:
Pardon ama benimle dalga mı geçiyorsunuz siz?
Benim bunu söylememle dalga geçtiğimi nasıl çıkardınız? Ben oynayamayacağınızı belirterek sözde araya biraz mizah karıştırmak istedim. Ama siz şakadan anlamıyorsanız özür dilerim. Kaldırıyorum.

Edit: Kaldıramıyorum, düzenle butonu gitmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı