A4TECH BLOODY V7 CS için Sekmeme Macrosu

TheFox

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Bugün vatandan 125 TL'ye a4tech bloody v7 aldım yanında core3 aktif bir şekilde hediye geldi fakat ben bunun CS için sekmeme macrosunu bir türlü ayarlayamadım. Videoları izledim işe yaramadı. Lütfen bir yardım edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten silahlara göre hazır ayar indirip programa atabilirsin. Nasıl yapıldığını hatırlamıyorum ama. Geçen sene BF4 için uğraşmıştım V5 ile. Çok kullanışlı bulmadığım için bi işime yaramadı açıkçası. Dediğim gibi CS için hazır ayarlar vardır onlara bir bak derim.

İnternetten silahlara göre hazır ayar indirip programa atabilirsin. Nasıl yapıldığını hatırlamıyorum ama. Geçen sene BF4 için uğraşmıştım V5 ile. Çok kullanışlı bulmadığım için bi işime yaramadı açıkçası. Dediğim gibi CS için hazır ayarlar vardır onlara bir bak derim.
dostum aradımda pek bişey bulamadım yardımcı olur mususn programın içinde hazır ayarlar var fakat hiç işe yaramıyor bile denebilir

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı