A4tech G800MU tuş atama sorunu

Ataberk Atan

Hectopat
Yer
Antalya
A4tech g800mu model klavyem var ve tuşlar kendi kendilerine görev atadı resmen. Forumda biraz araştırdım ve tuşlardan birinin basılı kalmış olabileceğini düşündüm ve tüm klavyedeki tuşları söküp, klavyeyi temizleyip tuşları geri taktım. 1 saat boyunca hiçbir düzelme olmadı. Sorun shift tuşu ile kullanılan kombinasyonlar ve sağdaki multimedya tuşlarında. Örneğin shift+p yaptığımda laptoplarda projeksiyona görüntü vermeye yarayan alt tab penceresi gibi bir pencere açılıyor görüntü çıkışlarıyla ilgili ve multimedya tuşlarından pause-resume a bastığımda hem sayfayı yeniliyor hem şarkıyı değiştiriyor sadece şarkıyı durdurması gerekirken. 8 ve 9'un üstündeki parantezleri ve kesme işaretini de yapamıyorum metinden anladığınız gibi, bir çözümünü bilen varsa lütfen yardım etsin 3 gündür düzeltemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyeyi başka pcye takmadım da bu pcye eski bi klavye taktım sorunsuz çalışıyor. Şuan markası modeli belli değil klavyenin çok eski tuşları sararmış. g800ü onarmak için napabilirim çünkü boş yere yeni klavyeye para vermek istemiyorum.

Klavyeyi başka pcye takmadım da bu pcye eski bi klavye taktım sorunsuz çalışıyor. Şuan markası modeli belli değil klavyenin çok eski tuşları sararmış. g800ü onarmak için napabilirim çünkü boş yere yeni klavyeye para vermek istemiyorum.

Klavye de olsa garantisi vardır. Aldığınız yere garanti kapsamında verin, yenisi ile değiştireceklerdir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı