A52 vs S20 FE

Bütçe
8500

ks120

Hectopat
Makaleler
1
Herkese selam, öncelikle başlık daha önce açılmış bunun farkındayım ancak şuanda arada fiyat farkı olduğu için tekrar açmak zorundayım.

Acil yeni bir telefon almam gerekli, bütçeyi de maksimum 8500 TL belirledim.

Ben telefonları genelde günlük işler ve sadece kamerası için kullanıyorum yani oyun vs. fazla işim yok, biraz araştırma yaptığım ve soruşturduğum zaman Samsung Galaxy A52 ve S20 FE çok öneriliyor..

Şimdi arkadaşlar Samsung Galaxy A52 güncel fiyatı 5000 TL, S20 FE güncel fiyatı 8200 TL.

Benim size sorum şudur, benim gibi bir kullanıcı için 3200 TL farkla S20 FE almak mantıklı mıdır? Bir kaç kişiden S20 FE alırsam daha uzun süreli kullanabileceğimi duydum sizlerin de yorumunu merak ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

6000TL'ye satılan telefon zamlar yüzünden 8200TL oldu. Fiyatı gereksiz pahalı. Günlük işler için o fiyat farkını vermeye değmez A52 yeterli gelicektir.

Bana da fiyat farkı çok gibi geldi, yurtdışındaki karşılaştırmalara baktığımda hep aynı fiyat bandında görünüyorlar ama Türkiye'de çok farklı durum, peki kamera odaklı önerebileceğiniz başka bir şey var mı? @rickrollin @BERWAR

Ben ikisinin arasında bir tavsiyede bulunacağım hem A52 fiyat bandına yakın hem de özellik olarak S20FE'ye yakın bir telefon A52s 5G fiyatın en son 6bin civarındaydı eğer değişmediyse o fiyata gayet değer hem uzun süre götürür hem de çok daha iyi bir cihaz A52'ye göre.

@BERWAR @RustyMusdy @BERWAR cevaplar için teşekkürler, S20'ye o kadar para vermemeye karar verdim. A52S'i de değerlendireceğim.

Önemli değil ama dediğim gibi eğer birazcık daha koyarsan A52'nin üzerine A52s 5G çok daha iyi bir seçim olacaktır.

A52s 5G'yi incelemek istersen;

Geri
Yukarı