A520M S2H anakart ile 2400G işlemci çalışır mı?

dincekara

Femtopat
Daha fazla  
Gigabyte A520M S2H anakartım var. Ryzen 5 2400G'ya da 2400G'e işlemci alacağım fakat destek listesinde 3. nesil ve yukarısı yazıyor sitede. Bir sorun yaşar mıyım? Çalıştırır mı bu işlemcileri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef desteklemiyor.

Support for: AMD Ryzen™ 5000 Series/ Ryzen™ 5000 G-Series/ Ryzen™ 4000 G-Series and Ryzen™ 3000 and Ryzen™ 3000 G-Series Processors

Evet listede gözükmüyor ama şu kaynaklar kafamı karıştırdı. 1600Af işlemciyi bios update ile çalıştırıyorlar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet listede gözükmüyor ama şu kaynaklar kafamı karıştırdı. 1600Af işlemciyi bios update ile çalıştırıyorlar

Teoride BIOS güncellemesinden sonra çalışmaması için neden yok.

Çalışıyormuş sıkıntı yok.

Çalışıyor. Şu an kurulu sistemden foruma giriyorum. Sadece F10 bios güncellemesi yapmadan görmedi işlemciyi. Bios güncelleme sonrası problem yok

Çalışıyor. Şu an kurulu sistemden foruma giriyorum. Sadece F10 bios güncellemesi yapmadan görmedi işlemciyi. Bios güncelleme sonrası problem yok
Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı