A53 parmak izini devre dışı bırakıp aktif etmek

şahin123456

Hectopat
Daha fazla  
İşteyken parmak izini kaldırıyorum eldivenle çalıştığım için. İş çıkışı parmak izini aktif etmek için her gün baştan kayıt ediyorum. Yorucu oluyor. Parmak izimi kaydetme gibi bir ayar var mı?

Aynı and birden fazla şifreleme yöntemi kullanabiliyorsunuz ve birini yapmanız yetiyor. Yani parmak izini kaldırmanıza gerek yok. Yanına bir de pin veya desen ekleyin, işteyken de onu kullanın

Parmak izi ayrı bir şey ama. Yani istesem desen kullanırım veya istesem şifre kullanırım. Ama istesem sadece parmak izi olmuyor. İllaki parmak izinin yanına desen koymak zorundayım. Telefon kendi bunu sunuyor.

Parmak izini kapatma var hocam direkt? Neden siliyorsunuz?
Parmak izini kaldırınca desen kalıyor ama . Ben işteyken telefonumda ne desen ne şifre nede parmak izi istiyorum. Bunun içinde hepsini kaldırmam gerekiyor. Kaldırdıktan sonra iş çıkışı tekrar aktif etmek istediğimde yeni oarmak izi ekliyorum. Her gün aynı parmak izini eklemek yerine oarmak izimi kayıt etmemin vşr yolu varmı onu soruyorum.

Parmak izini kaldırınca desen kalıyor ama . Ben işteyken telefonumda ne desen ne şifre nede parmak izi istiyorum. Bunun içinde hepsini kaldırmam gerekiyor. Kaldırdıktan sonra iş çıkışı tekrar aktif etmek istediğimde yeni oarmak izi ekliyorum. Her gün aynı parmak izini eklemek yerine oarmak izimi kayıt etmemin vşr yolu varmı onu soruyorum.
Yüz tanıma yapabilirsiniz o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı