A6 6400k işlemci ile R7 265 Ekran kartı darboğaz yapar mı ?

Mehmet00

Hectopat
Daha fazla  
Önceden konu açmıştım. Bazı arkadaşlar driver indir dediler. Ben de indirdim. GTA 5'te 15 FPS alıyordum 20'e çıktı driveri yükleyince. Sorun ne anlamıyorum. R7 265'i sizin testlerinizi izleyip aldım.
Darboğaz mı diye düşünüyorum ama adam a6 6400 k ile R9 285 ile rahat Ultra da oynuyor. BF4'ü 30 FPS'de ben ise BF4 ü en düşükte 20 FPS civarı oynuyorum. Sorun ne bir türlü anlayamadım. Kartı alalı 2 aya yaklaştı. Bir çözümü yok mudur bunun ?

A6 6400k işlemci ile r9 285 BF4 Ultra Videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani diyecegim şu ki eğer adam R9 285 ile darboğaz sıkıntısı yaşamıyorsa R7 265'in de yaşamaması lazım.
Cevaplarınızı beklyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Abi Görüntü Çıkışı R7 265'e takılı evet. Sorun ne anlamıyorum ama yardımlarınıza çok ihtiyacım var yok mu ya bunun bi çözümü ? 1 ay oldu nerdeyse araştırıyorum ama yok çözümü yok ne denediysem olmadı. Yardımlarınıza Muhtaçım Abi. Teşekkürler...

Büyük ihtimal darboğaz oluşuyor. Oyun içinde MSI Afterburner programını açıp resim atın. Bu arada o videoda da darboğaz var.

Dediğini Yaptım Programı İndirdim ve Oyun İçinden Görüntüler Bunlar.
İşlemci Alacak Durumda Değilim Şuan.
Parça Değiştirmeden Bi Yolu Yok mu Bi Çaresi Yokmu ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    96,3 KB · Görüntüleme: 640
Resimde de görüldüğü üzere darboğaz mevcut.
Senin için işlemciyi değiştirmek çok daha iyi olacaktır fakat değiştiremem diyorsun. Sana tavsiyem Overclock yapman, çok olmasada faydasını görürsün.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı