A70 kullanılır mı?

ddavyjones

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Tanıdıktan ucuza A70 aldım. Ve sorunu yok çok temiz. Sizce kullanmalı mıyım? Mevcut telefonum iPhone 8 ve A70'i biraz kullandıktan sonra ekranı gerçekten çok güzel geldi. Ve 8 gibi ısınmadı da. A70'in kronik sorunları var mı? Kullanılır mı?

Merhaba. Tanıdıktan ucuza A70 aldım. Ve sorunu yok çok temiz. Sizce kullanmalı mıyım? Mevcut telefonum iPhone 8 ve A70'i biraz kullandıktan sonra ekranı gerçekten çok güzel geldi. Ve 8 gibi ısınmadı da. A70'in kronik sorunları var mı? Kullanılır mı?
Kullanılır hocam iyidir.

iPhone karşısında Nokia 3310 bile kullanılır. Gerçi düşününce Nokia 3310 gerçekten güzel bir telefon. Tüm telefonlar bir yana, 3310 öbür yana. Ona yaklaşan yok vallahi.

Nerde o telefonların kullanışlılık ve uzun ömür için tasarlandığı günler. Şimdilerde kullanıcdan veri toplayıp satmak için var hepsi. İstisnalar kaideyi bozmaz.

dipnot: 2006 doğumluyum :D

Performans ve videoda İphone 8 bir kaç gömlek üstün...
A70'de kronik denilebilecek bir problem var. Parmak izi acayip dandik.

Babamda anlık olarak kullanıyor hiçbir sorun yaşamadı. Bende A50 kullanıcısıyım A50 bile bana yetiyor A70 her türlü yeter. Güzel telefondur.

iPhone karşısında Nokia 3310 bile kullanılır. Gerçi düşününce Nokia 3310 gerçekten güzel bir telefon. Tüm telefonlar bir yana, 3310 öbür yana. Ona yaklaşan yok vallahi.

Nerede o telefonların kullanışlılık ve uzun ömür için tasarlandığı günler. Şimdilerde kullanıcdan veri toplayıp satmak için var hepsi. İstisnalar kaideyi bozmaz.

Dipnot: 2006 doğumluyum :D

Artık şarj olmuyor, 2610 var. Çalışsa kullanacağım. 1 hafta giderdi şarjı.

Performans ve videoda iPhone 8 birkaç gömlek üstün...
A70'de kronik denilebilecek bir problem var. Parmak izi acayip dandik.

Parmak izinde bir sorun yok bu arada. Benim A50 cihazımda stock ROM'daki parmak izi hızı ile Custom ROM'daki parmak izi hızı aşırı farklı. Custom ROM'da çok daha hızlı. Tamamen yazılımsal problem.

Yeni konular

Geri
Yukarı