A73 vs. M52 vs. A52s

S20 FE (Snapdragon) bir güncelleme daha alabilir ve S21 FE zaten güncel bir cihaz ?

A53 fiyatına göre alınmaz.

Ben arkadaşın sunduğu seçeneklere göre yazdım. S20 FE istese listesine ekleseydi, onu tavsiye ederdim.

Tavsiyemin arkasındayım. A72 şarjı çabuk biten büyük ekranlı bir telefon. Kullanıcı deneyimlerinin yanında Youtube testlerinde de bu bariz belli. M52 batarya konusunda kesinlikle A73'ten daha iyi fakat güncelleme olarak Android 14 gelmeyecek diye biliyorum. Konu sahibi güncellemeye önem vermeseydi listesine S20 FE eklerdi sanırım.

Elde bi A53 kaldı. Arkadaşın listesindeki en mantıklı cihazda BENCE kesinlikle A53..

Ben arkadaşın sunduğu seçeneklere göre yazdım. S20 FE istese listesine eklerdi bende onu tavsiye ederdim.

Tavsiyemin arkasındayım. A72 şarjı çabuk biten büyük ekranlı bir telefon. Kullanıcı deneyimlerinin yanında Youtube testlerinde de bu bariz belli. M52 batarya konusunda kesinlikle A73'ten daha iyi fakat güncelleme olarak Android 14 gelmeyecek diye biliyorum. Konu sahibi güncellemeye önem vermeseydi listesine S20 FE eklerdi sanırım.

Elde bi A53 kaldı. Arkadaşın listesindeki en mantıklı cihazda BENCE kesinlikle A53..
A52s/A34 ?

A53 almak yerine A33 bile daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı