A750 için 550W 80+ PSU yeterli mi?

C4lsh

Hectopat
RAM
Xpg 8x2 3200
İşlemci
Ruşen 5 3500x
Normalde RX580 8G ROG kullanıyorum ama A750ye geçmek istiyorum PSU'dan korkuyorum, sizce yeterli midir?
PSU: FSP 550W 80+ bronz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kart işlemci ikilisi beraber yük altında taş çatlasa 320 watt çekerler. BU PSU'lar da genelde 12v kanaldan tam gücü verirler. Yani 550W. Hadi %90 desek 495 ediyor. Yani hayli hayli karşılar.

Yine de 12v kanaldan kaç watt verdiğine bak, PSU için tam modeli belirtmemişsin.

Neden önermiyorsunuz fiyatına göre çok iyi performans verdiğini ve aldığı güncellemelerle daha da iyilesecegini düşünüyorum sizin bu fiyat bandında önerebileceginiz bir kart var mı?
Biraz daha çıkıp RX 6600 alabilirsiniz veya bir dahaki ay alabilirsiniz veya birkaç ay kullanılmış, sıfırdan farksız ikinci el RX 6600 alabilirsiniz.

Biraz daha çıkıp RX 6600 alabilirsiniz veya bir dahaki ay alabilirsiniz veya birkaç ay kullanılmış, sıfırdan farksız ikinci el RX 6600 alabilirsiniz.

Arc A750 neden iyi değil sizce.

Arc A750 neden iyi değil sizce?
Yazılım sorunlarına, oyun içi her türlü sorun çıkarma ihtimaline, dandik bir yazılıma ve yüksek güç tüketimine sahip. Birçok oyuna da desteği yok hatta desteği olan oyunlarda bile "grafik kartınız bu oyunu desteklemiyor" hatası çıkabiliyor. İkinci el piyasası da berbat. 1000 TL ucuz olması, alınması için yeterli bir sebep değil.

Geri
Yukarı